Tego jeszcze nie było, Emily Ratajkowski w zwiastunie Call of Duty: Advanced Warfare

Wydawca gry Call of Duty: Advanced Warfare inwestuje w marketing gry. Do promocji zatrudniono seksowną Emily Ratajkowski, celem nagrania z jej udziałem live action trailera.

Call of Duty: Advanced Warfare to kolejna odsłona bardzo popularnej serii strzelanin. Tym razem w klimatach science fiction.
Call of Duty: Advanced Warfare to kolejna odsłona bardzo popularnej serii strzelanin. Tym razem w klimatach science fiction.

Call of Duty: Advanced Warfare to jedna z największych premier tej jesieni. Wiedzą o tym specjaliści od marketingu Activision, którzy zatrudnili seksowną Emily Ratajkowski (zdjęcie powyżej) do zagrania w live action trailerze promującym ten tytuł.

Trzeba przyznać, że zwiastun został przygotowany z fajerwerkami. Activision nie poskąpiło budżetu na promowanie swojej produkcji. Od pierwszych sekund rozpoczyna się wartka akcja, w trakcie zwiastuna zobaczymy również wspomnianą Emily.

Call of Duty: Advanced Warfare zostanie wydane na PlayStation 4, Xbox One, Xboksie 360, PlayStation 3 oraz komputerach osobistych. Tytuł wzbudza zainteresowanie graczy, bowiem przenosi grę w niedaleką przyszłość, gdzie żołnierze korzystają z dobrodziejstw zaawansowanej techniki.

Written By
More from Patryk

Skoczmy na bank, czyli premiera Pay Day 2: Crime Wave Edition

Dziś jedziemy napaść na bank. Ot, tak sobie, dzięki grze Pay Day...
Read More