Techland zmienia cenę przepustki sezonowej gry Dying Light i dodatku DLC The Following

W sieci pojawiły się informacje dotyczące przepustki sezonowej gry Dying Light oraz oczekiwanego dodatku DLC o nazwie The Following. Zmiana ceny i dodatku i przepustki sezonowej.

Firma Techland wystosowała oficjalny listo do fanów ich ostatniej, przebojowej gry Dying Light, w którym poinformowano o zmianie cen przepustki sezonowej oraz dodatku DLC The Following.

Dystrybutor gry podniósł cenę dodatku The Following do swojej flagowej gry akcji Dying Light, bowiem teraz rozszerzenie będzie kosztować 79,90 zł. W przyszłym miesiącu, a dokładnie od 8 grudnia wzrośnie także cena przepustki sezonowej – zapłacimy za nią 99,90 zł.

Co ciekawe, zainteresowani mają jeszcze dwa tygodnie na nabycie przepustki sezonowej na komputerach PC w sklepie BoxOffStore lub na Xbox One za 69 zł, zaś edycja na PlayStation 4 to koszt 84 zł.

”Tak jak obiecaliśmy, Dying Light: The Following będzie dostępny za darmo dla wszystkich posiadaczy Season Pass do Dying Light. Ze względu jednak na fakt, że Season Pass zawiera te większe niż zakładaliśmy rozszerzenie, musieliśmy odpowiednio zmodyfikować jego cenę.” – możemy przeczytać w liście otwartym do fanów.

Warto przypomnieć nowości, jakie niesie ze sobą to rozszerzenie. Jedną z kluczowych nowinek w Dying Light: The Following będzie w pełni konfigurowalny pojazd terenowy typu buggy. W związku z tym autorzy gry stworzyli własną markę motoryzacyjną SILAS Motors .

Dying Light jest dostępne na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Średnia gry na serwisie Metacritic to aktualnie 74 dla wersji na konsolę Sony.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=EQsF4O__kew” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55eff1d28f1e968801e3bf7f”]

Written By
More from Patryk

Square Enix ujawnia gry, które przywiezie na gamescom 2015

Firma Square Enix zdecydowała się ujawnić listę gier, które zostaną zaprezentowane na...
Read More