Techland zaprasza wszystkich na transmisję z Dying Light

Studio Techland zaprasza wszystkich zainteresowanych do obejrzenia transmisji na żywo z gry Dying Light. Już jutro stream odbędzie się na platformie Twitch.

Dying Light to superprodukcja firmy Techland, która pojawi się na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.
Dying Light to superprodukcja firmy Techland, która pojawi się na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Na platformie Twitch.tv już w najbliższą sobotę, czyli 20-tego grudnia, odbędzie się specjalna transmisja na żywo z gry Dying Light. Stream rozpocznie się o godzinie 19:00, a jej gospodarzami będzie dwóch twórców gry: producent Tymon Smektała oraz lead game designer Maciej Binkowski. Producenci zaprezentują Stare Miasto, jak dotychczas mniej znany obszar rozgrywki, opatrując transmisję eksperckim komentarzem oraz odpowiadając na bieżąco na pytania społeczności graczy.

Widzowie będą mieli okazję śledzić dotychczas niepokazywany ciąg misji o nazwie „Magicznym Królestwem”, który stanowi przedsmak bogatego wachlarza pobocznych historii rozgrywających się na terenie strefy kwarantanny.

Warto również wspomnieć o ostatnim, interaktywnym materiale, który twórcy opublikowali sieci. Możecie go obejrzeć (ograć?) pod tym adresem. Jedno jest pewne, kampania promocyjna gry ruszyła pełną parą, co owocuje kolejnymi materiałami z rozgrywki.

Dying Light pojawi się na rynku już z dniem 30 stycznia na terenie Europy. Gra jest produkowana od podstaw pod PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Watch live video from Techland on www.twitch.tv

Written By
More from Patryk

Tego jeszcze nie było. Trailer Project C.A.R.S. w 4K!

W sieci udostępniono najnowszy zwiastun gry Project C.A.R.S. który został opracowany w...
Read More