Techland wyda w Polsce Grey Goo na komputery osobiste

Firma Techland zostanie oficjalnym wydawcą gry strategicznej Grey Goo, która pojawi się tylko i wyłącznie na komputerach klasy PC.

Strategia czasu rzeczywistego dla fanów gatunku!
Strategia czasu rzeczywistego dla fanów gatunku!

Już w przyszłym miesiącu, dokładnie 20 lutego, na komputerach PC pojawi się jeden z najlepiej zapowiadających się RTS-ów ostatnich lat. Firma Techland zajmie się dystrubucją Grey Goo: War is Evolving, stworzonej przez twórców kultowego Command & Conquer.

Petroglyph Games to studio deweloperskie założone przez twórców gry, uznawanej za wspomnianą ikonę RTS . Twórcy powracają z potężnie zapowiadającym się tytułem, który już solidnie wstrząsnął rynkiem, zdobywając nagrody dla najlepszego RTS gamescom 2014, a także najlepszej gry na PC na E3 2014 według serwisu Destructoid.

Grey Goo to utrzymana w klimacie science-fiction strategia czasu rzeczywistego, której akcja toczy się w odległym zakątku galaktyki, na jednej z ziemskich kolonii o nazwie Ekosystem 9. Gracz stara się przetrwać oraz przejąć kontrolę nad planetą, dowodząc jedną z trzech wrogich frakcji. Rozgrywka łączy w sobie klasyczne mechanizmy strategii RTS z nowoczesną oprawą, niespotkanym rozmachem i nowoczesnym interfejsem.

Wymagania sprzętowe:
  • Windows 7/8 lub nowszy,
  • Procesor 3.5 GHz Intel Core i3 Duel Core,
  • RAM: 4GB, Karta graficzna zgodna z DX11, GeForce GTX 460 lub AMD Radeon HD 5870,
  • Dysk twardy: 30 GB wolnej przestrzeni,
  • Gra wymaga połączenia z Internetem.
  • Wersja Językowa: Polska kinowa

[informacja prasowa]

Grey_Goo_pudelko_2D

Written By
More from Patryk

Call of Duty: Elite jutro zostanie oficjalnie zamknięte

Firma Activision zapowiedziała, że już jutro usługa Call of Duty Elite zostanie...
Read More