Techland ujawnił oficjalną datę premiery gry WRC 5

Techland Wydawnictwo ujawnili oficjalną datę premiery gry WRC 5 na konsolach stacjonarnych oraz pecetach. Rajdowe szaleństwo rozpocznie się już w przyszłym miesiącu, zapinajcie pasy!

Firma Techland właśnie ogłosiła, że premiera WRC 5, gry opartej o licencję FIA World Rally Championship, odbędzie się 9 października. W kraju zostanie wydana na wszystkie wiodące platformy, w tym także konsole wcześniejszej generacji. Zapinajcie pasy, bo już w na początku przyszłego miesiąca wyjeżdżamy na szutrowe trasy w towarzystwie najlepszych zawodników.

Gra została opracowana od podstaw przez nowego developera w postaci Kylotonn Games, ale również pod skrzydłami nowego wydawcy, Bigben Interactive. Zainteresowani otrzymają szanse, aby założyć rękawice kierowców z WRC, WRC 2 i Junior WRC oraz zmierzyć się w najsłynniejszych rajdach rozgrywanych w 14 krajach. Opracowany od podstaw model jazdy i fizyka w grze WRC 5 pozwolą dobitnie odczuć zróżnicowane warunki panujące na trasach: od szutrowych odcinków między łąkami, przez zabłocone lasy, po pokryte śniegiem górskie przesmyki.

Ponadto została ujawniona pełna lista zawodników, która powinna ucieszyć polskich fanów WRC. Najnowsza odsłona rajdowego cyklu to także wielki powrót Rajdu Polski, w którym możemy wystartować za sterami teamu Roberta Kubicy – którego samochód zdobi okładkę polskiego wydania.

[efsnotification type=”alert” style=”radius” close=”false” ]Robert Józef Kubica (ur. 7 grudnia 1984 w Krakowie[2]) to polski kierowca wyścigowy i rajdowy, startujący od 2013 w Rajdowych Mistrzostwach Świata. Jego największe sukcesy to m.in. tytuł mistrza cyklu World Series by Renault z 2005, oficjalne starty w wyścigach Formuły 1 (od 2006 do 2010), początkowo w zespole BMW Sauber, a w 2010 w barwach Renault F1. Kubica był pierwszym i jedynym w dotychczasowej historii Polakiem startującym w Formule 1, aktualnie startuje w rajdach WRC.[/efsnotification] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=45kLXsR0rIA” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55f2c6668f1e968801f1dc61″]

Written By
More from Patryk

Mass Effect 3 dostępny dla subskrybentów PlayStation Plus

W ofercie PlayStation Plus zostanie udostępniona gra Mass Effect 3 w wersji...
Read More