Techland udostępnia patcha do Dying Light dającego możliwość tworzenia modów na PC

Autorzy gry Dying Light udostępnili w sieci aktualizację umożliwiającą dokonywanie modyfikacji w wersji na komputery PC.

Dying Light to aktualnie jedna z najciekawszych gier o zombies, które zmierzają na PlayStation 4 oraz Xbox One.
Dying Light to aktualnie jedna z najciekawszych gier o zombies, które zmierzają na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Dying Light to aktualnie najpopularniejsza gra w Stanach Zjednoczonych. Tytuł został wydany na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. W wersji na komputery osobiste gracze mogą dokonywać już modyfikacji, bowiem firma Techland udostępniła patch pozwalający pracować nad modami do gry.

W zeszłym miesiącu firma wypuściła patch, który blokował możliwość dokonywania modyfikacji w grze Dying Light. Techland jednak zdecydował się usprawnić swój tytuł i udostępnić tym razem oficjalną aktualizację, która pozwoli użytkownikom komputerów osobistych na dokonywanie wszelakiego typu modyfikacji gry.

Autorzy zdają sobie sprawę z zaangażowania społeczności graczy, którym odda się w ręce odpowiednia narzędzia mające na celu tworzenie modyfikacji. Dying Light jest jedną z tych gier na rynku, które aż się ”prosiły” o taką możliwość. Teraz gracze mogą dokonywać dowolnych zmian w rozgrywce jednoosobowej, dla przykładu – wyłączyć filtr filmowy.

Dying Light dostępne jest na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Gra zebrała wysokie oceny w mediach – średnia na Metacritic to 79 punktów.

[dzięki – http://www.eurogamer.net/articles/2015-02-02-the-new-dying-light-patch-is-blocking-mods]

Written By
More from Patryk

Najlepsze gry roku 2015 według Metacritic

Metacritic również zdecydowało się opublikować swoje zestawienie najlepszych gier roku 2015. Zliczono...
Read More