Techland prezentuje Hellraid w akcji

W sieci został opublikowany materiał prezentujący grę akcji Hellraid w wersji na nowym silniku graficznym Chrome Engine 6. Techland zamierza wydać Hellraid również na konsolach nowej generacji.

Hellraid będzie pierwszy tytułem Techlandu opartym o technologię Chrome Engine 6
Hellraid będzie pierwszy tytułem Techlandu opartym o technologię Chrome Engine 6

Firma Techland przygotowała prezentację gry Hellraid opartą o nowatorską technologię Chrome Engine 6. Studio zdecydowało się wprowadzić swój tytuł na rynek Xbox One oraz PlayStation 4, toteż potrzebna była zmiana środowiska graficznego.

Zaprezentowany materiał trwa ponad 20 minut, w trakcie których możemy swobodnie rzucić okiem na wiele elementów rozgrywki. Hellraid to typowe hack ‚n’ slash z perspektywy FPP. Producenci przygotowali jednak dla nas rozległe lokacje oraz interaktywne środowisko gry, które skrywa wiele tajemnic. Oczywiście kluczem do sukcesu w grach tego typu jest system walki, który również zaprezentowano na poniższym wideo. Animacja ciosów jest przekonująca, bowiem gracz odczuwa ciężar i moc każdego uderzenia. Widać że autorzy poświęcili sporo casu na dopracowanie tego elementu zabawy.

Hellraid pojawi się na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Wczesny dostęp na platformie Steam zaplanowano na końcówkę bierzącego roku, premiera pełnej wersji gry w 2015.

Tags from the story
, , , , ,
Written By
More from Patryk

Poznaliśmy nowe informacje na temat Lara Croft and the Temple of Osiris

Crystal Dynamics przedstawiło graczom całkiem ciekawą ofertę w postaci Lara Croft and...
Read More