Techland podaje szczegóły kolejnego DLC do gry Dying Light

Dying Light jest nadal sukcesywnie rozwijane i Techland przygotował kolejne dodatki do tej świetnej gry na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

W zeszłym tygodniu na filmie ‘Half a Year with Dying Light’ Techland ujawnił pojazdy terenowe typu buggy w Dying Light. Dzisiaj Techland potwierdził, że faktycznie trwają prace nad Dying Light: The Following – fabularnym rozszerzeniem do gry obfitującym w nowości.

Dying Light: The Following będzie ogromnym rozszerzeniem, pełnym zupełnie nowych, rewolucyjnych elementów rozgrywki. Twórcy zapewniają, że jest to coś wielkiego, co nada grze zupełnie nowego smaku. Sama nowa mapa ma rozmiar wszystkich obszarów z Dying Light razem wziętych.

Producenci zwracają uwagę na informacje płynące od fanów, a by lepiej ukształtować to, nad czym pracują. Gracze dostrzegą, że to nowe rozszerzenie jest skierowane przede wszystkim do fanów, twierdzy Tymon Smektała z firmy Techland.

Producent zapowiedział, że Dying Light: The Following będzie można zakupić odrębnie, będzie też dostępne za darmo dla posiadaczy Season Pass. To rozszerzenie będzie prezentowane za zamkniętymi drzwiami w trakcie targów Gamescom w przyszłym miesiącu, a niedługo po tym zostanie ujawnione publicznie.

[informacja prasowa]

 

[interaction id=”555e017a28430a5757aee890″]

Written By
More from Patryk

Sześcioosobowy tryb multiplayer w Dark Souls 3?

Właśnie poznaliśmy zupełnie nowe informacje na temat gry Dark Souls 3. Jeden...
Read More