Teaser trybu Heist do GTA Online

Studio Rockstar przygotowuje graczy do udostępnienia trybu wieloosobowego Heist w GTA Online.

Grand Theft Auto V to nie tylko szybkie samochody, piękne kobiety oraz wojny gangów. Rockstar udostępniło również tryb rozgrywki wieloosobowej.
Grand Theft Auto V to nie tylko szybkie samochody, piękne kobiety oraz wojny gangów. Rockstar udostępniło również tryb rozgrywki wieloosobowej.

Autorzy gry Grand Theft Auto V nie muszą specjalnie wysilać się przy promocji trybu Heist (napady na banki) przeznaczonego dla GTA Online. W sieci pojawił się właśnie króciutki teaser kooperacji kilku graczy w trakcie jednego z napadów. Oczywiście materiał przygotowany w klimacie znanym z produkcji Rockstar.

Heist to najbardziej efektowny i niezwykle oczekiwany tryb wieloosobowy przez społeczność GTA Online!

Tryb Heist jest prawdopodobnie jedną z najbardziej wyczekiwanych aktualizacji od czasu premiery Grand Theft Auto V. Tryb ten pozwoli grupce czterech graczy wspólnie planować i realizować napady na banki oraz pościgi. Producent gry zapowiedział już udostępnienie dla GTA Online nowych samochodów, broni oraz gadżetów, na które gracze czekają z niecierpliwością.

Grand Theft Auto Online Heist pojawi się na rynku już 10 marca w wersjach na Xbox One, Xboksa 360, PlayStation 4 oraz PlayStation 3. Warto również przypomnieć, że Grand Theft Auto V pojawi się na komputerach osobistych już z dniem 14 kwietnia.

[dzięki – http://gamingbolt.com/grand-theft-auto-online-teaser-is-all-about-teamwork]

Written By
More from Patryk

The Crew pozwoli nam zwiedzić wielką mapę Stanów Zjednoczonych

Podczas konferencji Ubisoftu zaprezentowano The Crew w akcji. Wyścigi samochodowe tego studia...
Read More