Teaser Metal Gear Rising 2 z targów Taipei Game Show 2015

Na targach branżowych Taipei Game Show 2015 pojawiły się informacje na temat gry Metal Gear Rising 2. Raiden powróci na PlayStation 4?

Metal Gear Rising to efektowny spinn-off uznanej serii Metal Gear Solid.
Metal Gear Rising to efektowny spinn-off uznanej serii Metal Gear Solid.

Na trwających targach Taipei Game Show 2015 zaprezentowano krótki teaser gry Metal Gear Rising 2. Tytuł, choć jeszcze nie został zapowiedziany, można odnaleźć w zbiorczym nagraniu promujących line-up gier, które pojawią się na konsoli PlayStation 4. Wśród tych tytułów gracze mogą odnaleźć również grę Metal Gear Rising 2.

Istnienie Metal Gear Rising 2 to z pewnością wielka niespodzianka, za którą najpewniej odpowiadają twórcy Metal Gear Rising: Revengeance, czyli uznane studio Platinum Games. Ujęcia prezentujące ten tytuł możecie zobaczyć na poniższym zwiastunie gier zmierzających na PlayStation 4.

Pierwsza odsłona serii pojawiła się na rynku w roku 2014 na PlayStation 3 oraz Xboksie 360 i komputerach klasy PC. Tytuł porzucał przygody legendarnego Snake’a na rzecz historii wojownika Raidena – znanego z Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty. Gra odchodziła od skradankowego schematu głównej serii i oferowała mnóstwo efektownej akcji i walki. Tytuł na serwisie Metacritic zdobył średnią ocen na poziomie 80 puntków.

[dzięki – http://gematsu.com/2015/01/metal-gear-rising-2-teased-taipei-game-show]

Metal Gear Rising 2?
Metal Gear Rising 2?

Written By
More from Patryk

Dying Light odnosi kolejny sukces, sprzedaje się świetnie, a twórcy publikują statystyki (infografika)

Firma Techland może świętować swój osobisty sukces, bowiem przygotowana przez nich gra...
Read More