Team Time Trial oraz nowe auto w nadchodzącym DLC do DriveClub?

Kolejne informacje oraz screeny z gry DriveClub pojawiły się w sieci. Tym razem przeciek dotyczy dodatku DLC, który najpewniej wprowadzi nowy tryb gry oraz auto.

DriveClub jest bardzo udaną grą wyścigową, która stawia na rozgrywki wieloosobowe w sieci.
DriveClub jest bardzo udaną grą wyścigową, która stawia na rozgrywki wieloosobowe w sieci.

W ostatnich tygodniach DriveClub rozwinęło się niesamowicie. Autorzy gry udostępniają kolejną zawartość, tak płatną, jak również w pełni darmową. W sieci pojawiły się właśnie screeny prosto z Japonii, na których gracze mogą zaobserwować nowy tryb rozgrywki oraz kolejny efektowny samochód.

Sony Computer Entertainment Japan and Asia udostępnili w sieci dzisiaj dwa nowe screeny z gry DriveClub. Gracze mogą zobaczyć na nich przede wszystkim samochód VUHL 05, który najprawdopodobniej wejdzie w skład zbliżającego się dodatku DLC do gry. Kolejną intrygującą informacją jest również nowy tryb do gry wieloosobowej. Mowa tutaj o Team Time Trial, który również może zostać wprowadzony na dniach do DriveClub.

Informacja prasowa została udostępniona na rynek w Japonii. Na ten moment nie pojawiły się potwierdzenia, jakoby dodatkowa zawartość miała również pojawić się na zachodnim rynku. Bardzo prawdopodobne, że tak właśnie się stanie, ale należy poczekać na stosowne potwierdzenie producenta.

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/02/16/ps4-exclusive-driveclub-gets-lovely-screenshots-showing-free-dlc-car-and-team-time-attack/]

DRIVECLUB™_20150127072335

DRIVECLUB™_20150216021526

Written By
More from Patryk

Powrót do przeszłości, czyli Tomb Raider II: Dagger of Xian

Tomb Raider II: Dagger of Xian to kontynuacja legendarna gra z roku...
Read More