Targi Gamescom bez udziału Sony

Firma Sony najwyraźniej zdecydowała się odpuścić konferencję na targach Gamescom 2015.

sony make belive

W przypadku firmy Sony mowa jest o trzech konferencjach rocznie. Dwie z nich odbywały się na targach E3, druga zaś na Gamescom. W zeszłym roku warto również podkreślić istotę PlayStation Experience. Świetna sprawa, ale to wszystko kosztuje. W tym roku odpadnie Gamescom.

Sony Computer Entertainment potwierdziło na Twitterze, że faktycznie ich dedykowana konferencja na targach Gamescom w Kolonii się nie odbędzie. Dobrze to, czy źle, ocenimy po samych targach. Z pewnością odznaczy się to negatywnie na tej rosnącej w siłę imprezie, która straciła właśnie wielkiego wystawcę.

Sony nie będzie obecne na Gamescomie, ale zapowiedziało swój występ na innych, mniej popularnych targach – Paris Game Week. Można spekulować, że to wszystko wina terminów, bowiem w tym roku odstęp E3 od Gamescomu to tylko sześć tygodni. Co Sony pokaże w Paryżu?

Z pewnością nowe marki na PlayStation 4 oraz PlayStation Vita, o których opowiadano w ostatnich dniach. Warto liczyć na wielkie zapowiedzi, możliwe że marek, które w ostatnich latach nieco odeszły do lamusa.

Ja osobiście śnię o Syphon Filter, Tenchu bądź nowym Spyro, a Wy?

[dzięki – http://www.videogamer.com/news/sony_wont_be_holding_a_press_conference_at_gamescom_2015.html]

syphon-filter

Written By
More from Patryk

Ile miejsca na dysku zajmuje dodatek DLC Serce z Kamienia?

Wszyscy grający w grę Wiedźmin 3: Dziki Gon z wypiekami na twarzy...
Read More