Targi E3 2015 z konferencją dedykowaną PC

Na targach E3 2015 zostanie zorganizowana konferencja poświęcona rynkowi PC. Czyżby koncentracja na grach free to play, moba i szeroko pojętych gadżetach PC?

PC Gamer współorganizuje konferencję na E3 2015 poświęconą PC.
PC Gamer współorganizuje konferencję na E3 2015 poświęconą PC.

PC Gamer we współpracy z firmą AMD zorganizują na targach E3 2015 konferencję poświęconą komputerom PC. Jest to pierwsze tego typu przedsięwzięcie w historii.

Redaktor naczelny PC Gamer, Tim Clark, uważa że żyjemy w rewelacyjnym okresie dla graczy, ale PC zawsze był pomijany na tak wielkich targach jak E3. W jego opinii należy podkreślić znaczenie gier na PC, gier free to play, darmowych gier, oraz szeroko pojętej rozrywki na poczciwych pecetach.

Tak zwane PC Gaming Show zostanie poprowadzone przez znanego i lubianego YouTubera Seana ”Day9” Plotta. Grający na PC fani strategii Star Craft II powinni go kojarzyć, jako zawodowego gracza turniejowego.

Jakie gry oraz firmy mają pojawić się na tejże konferencji? Zapowiedziano już udział przedstawicieli Bohemia Interactive, twórców Star Citizen, Tripwire, Square Enix oraz Blizzarda. Ponadto na tym panelu ma pojawić się również Cliff Bleszinski, który najprawdopodobniej zaprezentuje swoją najnowszą grę.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/04/theres-now-e3-press-conference-for-pc.html]

pecet

Written By
More from Patryk

Co znajdzie się w dodatku DLC #DrinkforDLC do Dying Light?

Techland nie rezygnuje absolutnie z rozwijania gry Dying Light i przedstawia kolejną...
Read More