Targi E3 2015 bez Dishonored 2?

Konferencja firmy Bethesda będzie czymś wielkim na tegorocznym E3 2015, ale najwyraźniej możemy zapomnieć o prezentacji gry Dishonored 2.

Jedna z najciekawszych nowych marek Bethesdy ostatnich lat od studia Arkane.
Jedna z najciekawszych nowych marek Bethesdy ostatnich lat od studia Arkane.

W przypadku firmy Bethesda na E3 2015 zaprezentowane zostanie mnóstwo gier. Dlaczego tak sądzę? Bowiem firma pierwszy raz w historii organizuje własny panel, a więc musi mieć coś do pokazania. Tyle że najpewniej nie będzie to Dishonored 2.

Pierwsze informacje na temat gry Dishonored 2 otrzymaliśmy jeszcze przed zeszłorocznym E3. W sieci nawet pojawiło się intrygujące zdjęcie z prezentacji gry. Słuch o niej zaginął, ale najpewniej jest tworzona przez Arkane Studios.

Serwis informacyjny PC Games (Niemcy) informuje o tym, że według ich anonimowych źródeł Arkane Studios nie jest aktualnie gotowe, aby w pełni zaprezentować swoją nową grę. Gra Dishonored 2 nadal znajduje się w wczesnej fazie produkcji i na dzień dzisiejszy nie jest gotowa na konferencję E3 2015.

Jak oceniacie grę Dishonored? Czy nowa marka Bethesdy przypadła Wam do gustu i czekacie na kontynuację?

[dzięki – http://www.pcgames.de/Dishonored-2-PC-259141/News/Angeblich-kein-E3-Auftritt-Insider-Arkane-braucht-mehr-Zeit-1158392/]

Dishonored II - czekamy!
Dishonored II – czekamy!
Written By
More from Patryk

Digital Foundry kontra Rise of the Tomb Raider na Xbox One

Ekipa Digital Foundry zdecydowała się wziąć na tapetę grę Rise of the...
Read More