Tapety na pulpit Twojego telefonu z gry Star Wars Battlefront

Electronic Arts udostępniło mnóstwo tapet na pulpit smartphone’a, aby każdy mógł nosił własnego szturmowca imperium w swojej kieszeni.

Kampania marketingowa Star Wars Battlefront zaczęła się już jakiś czas temu, ale dopiero teraz przyspiesza i to na wszystkich frontach. Gra na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste nie musi być kojarzona tylko i wyłącznie z konsolami. Wielka siła przebicia jest skryta w telefonie każdego z Was.

Jeżeli tylko ktoś z Was pragnie udekorować swojego smartphone’a to już nie musisz szukać odpowiedniej tapety. Electronic Arts puszcza w obieg genialne tapety na pulpit z gry Star Wars Battlefront, które godnie będą prezentować się na każdym telefonie.

Do wyboru jest mnóstwo fajnych grafik, między innymi ze szturmowcami imperium, ogromnym AT – AT, czy też kultowym Vaderem.

Każdą tapetę możecie sprawdzić w naszej galerii poniżej. Polecam pobrać i zamontować na swoim smartphonie, aby wyróżniać się w tłumie. Wszystkie obrazki cieszą oko i nie tylko fanów Star Wars Battlefront, rzekłem.

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/06/29/star-wars-battlefront-gets-a-batch-of-smartphone-wallpapers-to-let-you-carry-your-inner-stormtrooper/]

Written By
More from Patryk

Przecena gier Electronic Arts na PlayStation Store

Na PlayStation Store kolejna świetna wyprzedaż gier. Tym razem mowa o grach...
Read More