Tales from the Borderlands- pierwsze oceny i zwiastun premierowy

Pierwszy epizod Tales from the Borderlands od studia Telltales Games zadebiutuje dzisiaj na platformie Steam. W sieci pojawiły się już pierwsze oceny, które pokazują, że twórcy są w formie.

Borderlands to znana i lubiana marka. Czy spodoba się fanom w nieco innym wydaniu?

Już dziś wieczorem wszyscy fani uniwersum Borderlands będą mogli szukać na Steamie pierwszego epizodu Tales from the Borderlands. O tym fakcie poinformowali sami twórcy, nie zapominając jednocześnie o posiadaczach konsol. Pierwszy epizod Tales from the Borderlands trafi na Xboksa One już jutro, posiadacze konsol PlayStation cieszyć grą będą mogli się już 3 grudnia, podobnie jak gracze korzystający z Xboksa 360.

Równie ważna informacją są oceny pierwszego epizodu. W sieci już dziś bez problemu znaleźć można recenzje gry, które jasno dają do zrozumienia, że Telltale Games jest w formie. Recenzenci podkreślają, że tytuł ten posiada świetną ścieżkę dźwiękową, świetnie umiejscowioną historię oraz długi, angażujące gracze sekwencje akcji. Czy trzeba czegoś więcej?

Oceny pierwszego epizodu Tales from the Borderlands:
  • GoodIsAGeek- 9
  • Polygon- 8.5
  • The Jimquisition- 8.5
  • Destructoid- 9
  • Gamespot- 9
  • GamesBeat- 9
  • PCGamesN- 9

Ponadto do sieci trafił również zwiastun premierowy gry, który jasno podkreśla, że w Tales from the Borderlands fani serii poczują się jak w domu. Nie zabraknie więc specyficznego humoru i charakterystycznych postaci. Jeśli zastanawiacie się, czy zagrać w najnowszą produkcję Telltale Games, rzućcie okiem, być może poniższy materiał przekona Was, że tytuł ten jest wart uwagi.

[dzięki- http://www.vg247.com/2014/11/25/tales-from-the-borderlands-episode-one-review-round-up-all-the-scores/]

More from Mikołaj Ciesielski

Szybko, dynamicznie i krwawo- nowy zwiastun Bloodborne!

Bloodborne to gra action- RPG, za którą odpowiedzialne jest japońskie studio From...
Read More