Tales from the Borderlands – mamy dla Was świeżą galerię screenów

Tales from Borderlands to gra studia Telltale Games, która jest reprezentantem przygodówek. W sieci opublikowano pierwszą galerię screenów z bohaterami w rolach głównych.

Tales of Borderlands trafi na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz komputery osobiste. Gra zabiera nas do świata Borderlands, aby przedstawić historię w stylu Telltale Games.
Tales of Borderlands trafi na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz komputery osobiste. Gra zabiera nas do świata Borderlands, aby przedstawić historię w stylu Telltale Games.

Świetna wiadomość dla wszystkich fanów twórczości Telltale Games. W sieci pojawiła się świeża galeria obrazków z gry Tales from the Borderlands. Tytuł ukaże się oczywiście na PlayStation 3, Xboksie 360 oraz komputerach osobistych. Tym razem Telltale zamierza podejść do tematu gier przygodowych w troszeczkę odmienny sposób. Pozycja stawia bardziej na humor, niźli uczucie napięcia oraz emocje gracza. Para bohaterów, a więc wprawna oszustka Fiona oraz pracownik wielkiej korporacji Rhyse, zmagają się z problemami życia codziennego w świecie Borderlands. Historia jest opowiadana w dość osobliwy sposób, ponieważ raz narratorem jest piękna Fiona, aby gdzie indziej poprowadził nas Rhyse. Oba scenariusze oczywiście się przeplatają, a spotkania naszych bohaterów mają odbywać się w najmniej oczekiwanych okolicznościach.

Jeżeli chodzi o oprawę audiowizualną, to mamy tutaj do czynienia z tym samym stylem co w grach z serii The Walking Dead oraz The Wolf Among Us. Grafika jest schludna, kolorowa oraz wyrazista. Nie możemy wymagać od tego silniki wiele więcej, ale tytuł nadrabia te straty rozgrywką. Jest ona nacechowana rozmowami między bohaterami, dokonywaniem wyborów oraz rozwiązywaniem pomniejszych zagwozdek logicznych. Całość jest podana w odpowiednim stylu, do którego przyzwyczaiło nas Telltale Games. Gra nie otrzymała jeszcze oficjalnej daty premiery, ale większej ilości informacji powinniśmy spodziewać się wkrótce.

[dzięki – AGB]

 

Written By
More from Patryk

Wyciekło zdjęcie z imprezy Star Wars Celebration ukazujące grę Star Wars Battlefront

W sieci pojawił się oficjalny plakat promujący grę Star Wars Battlefront z...
Read More