Tak straszy The Evil Within.

The Evil Within to mroczny survival horror, który został wyreżyserowany przez japońskiego producenta Shinji Mikami, który powinien kojarzyć się graczom z serią Resident Evil. Gra trafi na półki sklepowe 21 października tego roku, a zmierza na konsole starej o nowej generacji oraz na komputery osobiste.

The Evil Within na pewno przestraszy nawet największych twardzieli. Zadba o to znany Shinji Mikami.

Wydawca gry, czyli Bethesda oraz firma Sony wpadła na pomysł, by zaprezentować reakcje graczy podczas rozgrywki w The Evil Within. Materiał ten ma oczywiście na celu promocje najnowszego dzieła studia Tango Gameworks oraz zapewne ukazanie, że The Evil Within jest grą dla graczy o mocnych nerwach, ponieważ pełno w niej nie tylko strasznych, ale też wręcz obrzydliwych momentów. Niestety na ten tytuł przyjdzie nam czekać nieco dłużej, niż początkowo planowano, a to wszystko za sprawą przesunięcia daty premiery, o czym pisaliśmy dwa dni temu. Lecz myślę, że po obejrzeniu materiału sami dojdziecie do wniosku, że warto czekać.

Historia w The Evil Within przedstawia losy detektywa Sebastiana. Nasz główny bohater wyrusza w towarzystwie dwóch partnerów do miasteczka, gdzie mają zbadać zbrodnie, która miała miejsce w tamtejszym szpitalu psychiatrycznym. Okazuje się, że nie ma tam nikogo, a po przekroczeniu  bram szpitala detektywi zastają jedynie brutalnie zmasakrowane ciała. Podczas śledztwa Sebastian zostaje zaatakowany przez co traci przytomność, a gdy ją już odzyskuje widzi śmierć jednego ze swych partnerów. I to właśnie wtedy zaczyna się nasza walka o przetrwanie w mrocznym szpitalu.

More from Mikołaj Ciesielski

Dlaczego premiera Batman: Arkham Knight została przesunięta?

Batman: Arkham Knight ma być zwieńczeniem trylogii, za którą odpowiedzialne jest studio...
Read More