Tak, Assassin’s Creed Syndicate będzie wyposażone w mikrotransakcje

Firma Ubisoft potwierdziła, że w grze Assassin’s Creed Syndicate pojawią się mikrotransakcje cyfrowe. Płatności pozwolą wyposażyć naszych bohaterów w nowe gadżety, umiejętności, a może nawet i aktywności opcjonalne. 

Zgodnie z wcześniejszymi standardami firma Ubisoft wprowadza do swojej gry płatności cyfrowe. Mikrotransakcje mają wspomóc naszych bohaterów w szybszym rozwoju. Model płatności cyfrowych został rozwiązany podobnie, jak w przypadku gry Assassin’s Creed IV: Black Flag. Gracze nie dysponujący odpowiednią ilością wolnego czasu na eksplorację ogromnego świata gry będą mogli skorzystać z mikrotransakcji, aby podobnie jak inni nosić najlepszy sprzęt i uzbrojenie.

Na ten temat zdecydował się wypowiedzieć na łamach serwisu IGN starszy producent Assassin’s Creed Syndicate, niejaki Francois Pelland, który powiedział:

”Model płatności cyfrowych Assassin’s Creed Syndicate jest podobny do tego z gry Black Flag. Gracze, którzy nie mają wystarczająco wiele wolnego czasu na zwiedzenie ogromnego świata gry, nadal będą mogli nabyć najmocniejsze przedmioty. Pragnę jednak zapewnić, że cała zawartość gry dostępna jest bez płacenia i została tak zbalansowana, by transakcje cyfrowe były w stu procentach opcjonalne.”

Znajdowane surowce w grze oraz umiejętności rzemiosła pozwolą graczom na przygotowywanie specjalnych przedmiotów. Wszyscy Ci, którzy nie będą mieli na te czynności czasu, mogą skorzystać z modelu płatności cyfrowych i również wejść w ich posiadanie. Jest to przyjazne rozwiązanie, które w mojej opinii niczego nie narzuca graczom. Ten kto nie zechce zapłacić, będzie mógł wykonać przedmioty samemu, drugi nie mając na to czasu może sięgnąć do portfela.

Assassin’s Creed Syndicate zadebiutuje 23 października na PlayStation 4 i Xbox One. Wersja na komputery osobiste ukaże się nieco później, bo dopiero 19 listopada.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=FEVEa4KrqMo” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Call of Duty: Black Ops III będzie czymś wyjątkowym – twierdzą twórcy

Firma Activision zachwala grę Call of Duty: Black Ops 3 twierdząc, że...
Read More