Szykuje się kolejny ciekawy tytuł na wyłączność dla PlayStation 4

Without Memory, bo o tym tu mowa, ma być psychologicznym thrillerem inspirowany takimi tytułami jak Heavy Rain i Beyond: Dwie dusze. Tytuł ten będzie działał na silniku Unreal Engine 3 i trafi wyłącznie na PlayStation 4 w 2016 roku.

Heavy Rain bardzo przypadł do gustu graczom, podobnie jak Beyond: Dwie dusze. Jak wypadnie na tle tych tytułów Without Memory?

Do 2016 roku jeszcze bardzo dużo czasu. Mimo to Without Memory już posiada swoją własną stronę internetową, na którą zapewne będą trafiały różne materiały pochodzące z tego tytułu. Jak dotąd nie ma tam nic ciekawego oprócz okładki i kilku grafik koncepcyjnych(jeśli ktoś chce zerknąć to zapraszam tutaj). Twórcy pragną postawić na realistyczną oprawę graficzną.

Natomiast historia przedstawiona w Without Memory ma opowiadać o pewnej dziewczynie, która budzi się w lesie i nic nie pamięta. Naszym zadaniem jest przede wszystkim przetrwanie, ale również dowiedzieć się co się wydarzyło. Ponadto rozgrywka ma być bogata w różnego rodzaju zagadki, a także rozgrywki przypominającej tą z tytułów studia Quantic Dream. Oczywiście w grze tego typu nie może zabraknąć wyborów, które wpłyną na dalsze wydarzenia oraz kilku możliwych zakończeń. Zapowiada się ciekawy tytuł, lecz na jego ocenę musimy poczkeać aż 2 lata.

More from Mikołaj Ciesielski

Life is Strange- sprawdźcie nowy dziennik twórców

Life is Strange to najnowsza produkcja twórców Remember Me. Najnowszy tytuł już...
Read More