Szykujcie się na dodatek do Forza Horizon 2

Gra wyścigowa Forza Horizon 2 otrzymała dodatek w formie DLC na konsoli Xbox One. Producenci ze studia Turn10 udostępnili nowe samochody oraz wydarzenia.

Forza Horizon 2 to pozycja typu ''must have'' właścicieli Xbox One.
Forza Horizon 2 to pozycja typu ”must have” właścicieli Xbox One.

Forza Horizon 2 to jedna z najciekawszych gier w bibliotece Xbox One, ale również Xboksa 360. Producenci gry z dniem dzisiejszym udostępnili właścicielom konsoli Xbox One dodatek w formie DLC.

Dodatek Storm Island możecie kupić za cenę sugerowaną około 20 dolarów (ok. 68zł.) Pamiętajcie jednak, iż zawartość wchodzi w skład przepustki sezonowej do zakupienia za kwotę około 70 złotych.

Dodatkowa zawartość jest bardzo interesująca, szczególnie z uwagi na dodatkowe sekcje mapy, ale również 6 nowych samochodów oraz 80 wydarzeń. Jeżeli ukończyliście podstawową wersję gry, to polecamy się tym dodatkiem zainteresować.

W sieci pojawił się nawet trailer rozszerzenia, dzięki uprzejmości serwisu IGN. Redaktorzy tego serwisu uważają, że dodatek wprowadza zupełnie nowe spojrzenie na rozgrywkę – bardziej hardcore’owe pod względem warunków atmosferycznych. Twórcy wprowadzają błotniste tereny szutrowe w strugach deszczu, po których poruszać się będziemy specjalnie przygotowanymi na tę właśnie okazję pojazdami. Wygląda to rewelacyjnie na poniższym zwiastunie.

Written By
More from Patryk

Wiedźmin 3: Dziki Gon w rozdzielczości 4k wygląda cudnie

Twórcy ze studia CD Projekt RED przygotowali całkiem porządną oprawę graficzną w...
Read More