Szykujcie się na dodatek do Forza Horizon 2

Gra wyścigowa Forza Horizon 2 otrzymała dodatek w formie DLC na konsoli Xbox One. Producenci ze studia Turn10 udostępnili nowe samochody oraz wydarzenia.

Forza Horizon 2 to pozycja typu ''must have'' właścicieli Xbox One.
Forza Horizon 2 to pozycja typu ”must have” właścicieli Xbox One.

Forza Horizon 2 to jedna z najciekawszych gier w bibliotece Xbox One, ale również Xboksa 360. Producenci gry z dniem dzisiejszym udostępnili właścicielom konsoli Xbox One dodatek w formie DLC.

Dodatek Storm Island możecie kupić za cenę sugerowaną około 20 dolarów (ok. 68zł.) Pamiętajcie jednak, iż zawartość wchodzi w skład przepustki sezonowej do zakupienia za kwotę około 70 złotych.

Dodatkowa zawartość jest bardzo interesująca, szczególnie z uwagi na dodatkowe sekcje mapy, ale również 6 nowych samochodów oraz 80 wydarzeń. Jeżeli ukończyliście podstawową wersję gry, to polecamy się tym dodatkiem zainteresować.

W sieci pojawił się nawet trailer rozszerzenia, dzięki uprzejmości serwisu IGN. Redaktorzy tego serwisu uważają, że dodatek wprowadza zupełnie nowe spojrzenie na rozgrywkę – bardziej hardcore’owe pod względem warunków atmosferycznych. Twórcy wprowadzają błotniste tereny szutrowe w strugach deszczu, po których poruszać się będziemy specjalnie przygotowanymi na tę właśnie okazję pojazdami. Wygląda to rewelacyjnie na poniższym zwiastunie.

Written By
More from Patryk

Dziś premiera gry State of Decay: Year One Survival Edition na Xbox One

Dziś na rynku debiutuje gra State of Decay: Year-One Survival Edition w...
Read More