Szybko, dynamicznie i krwawo- nowy zwiastun Bloodborne!

Bloodborne to gra action- RPG, za którą odpowiedzialne jest japońskie studio From Software. Twórcy zaprezentowali nowy zwiastun swojej produkcji, który nie stroni od krwi i mrocznego klimatu.

loodborne to kolejna gra studia From Software, która stawia na wysoki poziom trudności.

Bloodborne to bez wątpienia jeden z najbardziej wyczekiwanych, przez posiadaczy PlayStation 4, tytułów, które pojawią się w przyszłym roku. Podczas gali Golden Joystick Awards ekipa From Software zaprezentowała zgromadzonym zwiastun swojej najnowszej produkcji. Trzeba przyznać, że japońskie studio potrafi świetnie zareklamować swoją grę. Poniższy materiał idealnie obrazuje to, jak będzie wyglądać Bloodborne. Jeśli jesteście gotowi na mroczny, wiktoriański klimat, ostre bronie i wielkich oponentów to pozostaje Wam tylko czekać na najnowszą produkcję From Software.

Warto wspomnieć, że Bloodborne napędzane jest nowym silnikiem, który stworzony został z myślą o współpracy z PlayStation 4, co ma zaowocować wysokiej jakości efektami graficznymi. Ponadto najnowsza produkcja From Software ma działać w rozdzielczości 1080p oraz w stałych 30 klatkach na sekundę. Bloodborne cechować ma się również mrocznym, wiktoriańskim oraz gotyckim klimatem, który jak dotąd nie towarzyszył produkcjom japońskiego studia.

Bloodborne trafi wyłącznie na najnowszą konsolę Sony, czyli na PlayStation 4. Premiera gry zaplanowana jest na 6 lutego 2015 roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Gamescom 2014- Jest pierwszy gameplay z Quantum Break

Quantum Break jest widowiskową grą akcji, za którą odpowiedzialne jest fińskie studio...
Read More