Sześcioosobowy tryb multiplayer w Dark Souls 3?

Właśnie poznaliśmy zupełnie nowe informacje na temat gry Dark Souls 3. Jeden ze słynniejszych autorów na YouTube miał okazję przetestować wersję demonstracyjną gry From Software osobiście i przygotował materiał na ten temat.

Na targach gamescom 2015 niejaki VaatiVidya, właściciel kanału na YouTube, poświęconego grom studia From Software, miał okazję ograć przygotowane przez deweloperów demo nadchodzącej gry Dark Souls 3. Oczywiście przygotował on świetny i wypełniony smakowitymi szczegółami materiał na ten temat. Najciekawszą nowością ma być aż sześcioosobowy trym multiplayer, jesteście zainteresowani?

Zdaniem VaatiVidya mechanika oraz tempo rozgrywki trzeciej odsłony serii kreuje wrażenie grania w pierwszą odsłonę Dark Souls. Oczywiście z poprawkami i płynnością zaczerpniętą z gry Bloodborne. Kolejna nowinka dotyczy powrotu paska many (pojawił się już w Demon’s Souls) do Dark Souls 3. Zużywać go mają ataki magiczne oraz ataki specjalne dla konkretnych broni – tutaj zwane weapon arts. Jedynym sposobem na odzyskanie many, będzie spożywanie odpowiedniej mikstury.

W trzeciej odsłonie serii zabraknie jednak specjalnych eliksirów, które pozwalały na inwazję do świata gry innego gracza. Tym razem gracze mogą swobodnie atakować innych, co z pewnością wpłynie na częstotliwość takich akcji w świecie Dark Souls 3. Tryb multiplayer pozwoli na wspólną zabawę aż sześciu osób, co jest niesamowitą nowością i może znacząco odmienić oblicze rozgrywki.

[efsnotification type=”alert” style=”radius” close=”false” ]Dark Souls to fabularna gra akcji, której światowa premiera odbyła się 22 września 2011 w Japonii na konsole PlayStation 3 i Xbox 360. Jest to duchowy następca jednej z najtrudniejszych gier siódmej generacji gier wideo, czyli kultowego Demon’s Souls. Gra sprzedała się w liczbie 1,3 miliona egzemplarzy. Druga odsłona pojawiła się na rynku w roku 2014.[/efsnotification] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=CB9uOUAoLL4″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55f6f74ecfb503701d3e13d5″]

Written By
More from Patryk

Cosplay tygodnia (#6) – Dragon Con 2014 okiem kamery

W sieci opublikowano relację wideo z corocznego spotkania cosplayerów w Stanach Zjednoczonych....
Read More