Sześć milionów graczy grało w wersję beta Battlefield Hardline

Firma Electronic Arts ujawniła informacje dotyczące beta testów gry Battlefield Hardline, które ostatnimi czasy odbyły się na konsolach stacjonarnych oraz PC.

Battlefield Hardline to tytuł, za który odpowiedzialna jest firma  Visceral Games.
Battlefield Hardline to tytuł, za który odpowiedzialna jest firma Visceral Games.

Ostatnie beta testy gry Battlefield Hardline zainteresowały bardzo dużą ilość graczy na całym świecie. Wydawca gry, firma Electronic Arts poinformowała o frekwencji graczy na konsolach stacjonarnych oraz komputerach osobistych. Okazuje się, że beta Battlefield Hardline zgromadziła wokół siebie 6 milionów graczy.

Wydawcy gry nie ujawniają konkretnych danych, czyli nadal nie wiemy, czy mowa tutaj o wszystkich poprzednich testach, a może tylko tych, odbywających się od 5 lutego? Jednakowoż liczba grających osób robi wrażenie, ale nie raczej nie powinno to nikogo dziwić, bowiem jest to przecież kolejna odsłona niezwykle popularnej gry z serii Battlefield.

Battlefield Hardline przygotowywany jest z myślą o Xbox One, PlayStation 4, Xboksie 360, PlayStation 3 oraz komputerach osobistych. Tytuł pojawi się w oficjalnej sprzedaży już na początku przyszłego roku. Ostatnimi czasy pojawiły się ponadto wymagania sprzętowe gry w wersji na PC. Poniżej filmik prezentujący gameplay z gry.

[dzięki – http://www.eurogamer.net/articles/2015-02-09-more-than-six-million-played-battlefield-hardline-beta]

Written By
More from Patryk

Wybraliśmy najlepsze gry 2014 roku!

Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najlepszych gier wideo roku 2014. Lista dotyczy dziesięciu...
Read More