Szczegóły najnowszej aktualizacji Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto Online zadebiutowało na rynku wraz z premierą Grand Theft Auto V. Twórcy zapowiadają nowości, które pojawią się niebawem w tym trybie.

Grand Theft Auto V to nie tylko szybkie samochody, piękne kobiety oraz wojny gangów. Rockstar udostępniło również tryb rozgrywki wieloosobowej.

Już w przyszłym tygodniu zadebiutuje długo oczekiwana aktualizacja Grand Theft Auto Online, która umożliwi wykonywanie napadów w trybie wieloosobowym. Oprócz napadów, multiplayer doczeka się kilku nowości, o których poinformowała firma Rockstar. Oto one:

  • Come Out to Play- zabawa polega na podzieleniu graczy na drużynę biegaczy oraz łowców. Pierwsza grupa jest dobrze uzbrojona, ale ma jedno życie i nie może korzystać z pojazdów, w drodze do wyznaczonego celu. Łowcy posiadają wiele żyć, jednakże ich uzbrojenie jest znacznie gorsze od biegaczy.
  • Siege Mentality- tryb ten przypomina znaną hordę, w której musimy odpierać kolejne fale przeciwników. W tym przypadku zarówno broniący, jak i atakujący to żywi gracze. Atakujący posiadają wiele żyć, ale korzystają tylko ze strzelb, a obrońcy mają dostęp do całego arsenału broni.
  • Hasta La Vista- w trybie tym mamy do czynienia z wyścigiem, gdzie gracze są podzielenie na rowerzystów oraz kierowców ciężarówek. Zadaniem rowerzystów jest dotarcie do celu, a kierowcy ciężarówek muszą im przeszkodzić w wykonaniu zadania.
  • Daily Objectives- są to dzienne zadania, za które gracze otrzymywać będą gotówkę. Codziennie dostępne będą trzy nowe zadania.
  • New Freemode Activites- w trybie swobodnym pojawią się nowe aktywności, dzięki którym gracze uzyskają gotówkę oraz punkty RP.

Twórcy zapowiadają, że w grze pojawi się nowy system powiadomień, dzięki czemu kontakt z innymi graczami będzie znacznie lepszy niż dotychczas. Aktualizacja zadebiutuje już 10 marca, zarówno na konsolach ósmej, jak i siódmej generacji.

[dzięki- http://www.rockstargames.com/newswire/article/52397/adversary-modes-daily-objectives-and-more-new-updates-also]

 

More from Mikołaj Ciesielski

SOMA i nowy trailer przedstawiający koszmarne istoty

SOMA to kolejny horror od twórców Amnesi. Premiera gry już za kilka...
Read More