Szczegóły na temat kariery w Project CARS

Autorzy gry Project CARS opublikowali w sieci materiał wideo dotyczący kariery. Tytuł pojawi się na początku kwietnia na PC, PS4 oraz Xone.

Project C.A.R.S. to jedna z pierwszych gier, które będą obsługiwać gogle wirtualnej rzeczywistości.
Project C.A.R.S. to jedna z pierwszych gier, które będą obsługiwać gogle wirtualnej rzeczywistości.

Wczoraj gracze mogli się dowiedzieć, że gra Project CARS nie pojawi się na rynku w marcu, jak pierwotnie zakładano, ale na początku kwietnia – dokładnie 2 dnia tego miesiąca. Dziś w sieci autorzy opublikowali materiał dotyczący kariery, którą gracze będą rozgrywali w trybie jednoosobowym.

Garść atrakcji czeka na wszystkich tych, którzy zainteresują się Project CARS. Poniższy gameplay pozwala rzucić częściowo okiem na to, jak wiele zawodów przygotowano dla graczy. W Project CARS karierę przygotowano kompleksowo – nie zabraknie tutaj wyścigów niższej kategorii, średniej klasy oraz zawodów dla najszybszych aut w grze. Kariera ma być wymagająca, gracze otrzymają dostęp do dużej ilości wszelakich zawodów, które mogą wybierać dowolnie (w miarę możliwości oraz poziomu) z przejrzystego menu.

Z pewnością poniższy gameplay może utwierdzić w przekonaniu, iż Project CARS to przede wszystkim gra przeznaczona dla pojedynczego gracza. Rozbudowana, grywalna oraz długa kariera to absolutna podstawa w grach tego typu. Nie wszyscy gracze muszą spędzać czas tylko na rozgrywkach wieloosobowych, toteż w Project CARS na dłużej zakotwiczą również tradycjonaliści.

Gra pojawi się na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych już z dniem 2 kwietnia 2015 roku.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/02/project-cars-career-mode-introduction.html]

Project CARS, czyli gra dla każdego fanatyka motoryzacji!
Project CARS, czyli gra dla każdego fanatyka motoryzacji!

Written By
More from Patryk

Albert Wesker pręży muskuły na nowym materiale z gry Resident Evil Zero HD

W sieci pojawił się materiał wideo z gry Resident Evil Zero HD...
Read More