Szczegóły aktualizacji 2,50 ”Yukimura” do PlayStation 4

Sony przygotowało kolejną wielka aktualizację systemu PlayStation 4 o numerze 2,50 i nawie kodowej ”Yukimura”.

PlayStation 4 debiutowało w Polsce 29 listopada 2013 roku w cenie około 1800 złotych.
PlayStation 4 debiutowało w Polsce 29 listopada 2013 roku w cenie około 1800 złotych.

W sieci pojawiło się mnóstwo informacji dotyczących najnowszej aktualizacji systemu konsoli PlayStation 4. Patch o numerze 2,50 nosi kodową nazwę ”Yukimura” i wnosi kilka ciekawych funkcjonalności do działania systemu.

Koncern Sony wypracował bardzo ciekawe rozwiązania – ”Rest Mode”, dzięki któremu gracze będą mogli wstrzymać działanie konsoli (oraz rozgrywkę) i na ten czas znacząco obniżyć pobór energii. W tym stanie będzie można naładować kontroler, bądź zrobić sobie najzwyczajniej przerwę od grania nie wyłączając konsoli.

Japoński koncern podkreśla, że dostęp do tej funkcji będą miały wybrane gry, bowiem na ten moment nie wszystkie produkcje pozwalają korzystać z ”Rest Mode”.

Drugą ciekawą opcją będzie możliwość manualnego dostosowania ilości klatek animacji podczas grania w systemie ”Remote Play” na PlayStation Vita. Gracz będzie mógł wybrać, czy chce korzystać z 60 bądź też 30 klatek na sekundę.

”Yukimura” ma pozwolić również na odszukiwanie znajomych do gry poprzez Facebooka, podpinanie podrzędnych kont w menu głównych konsoli oraz wprowadzi mnóstwo ułatwień dla graczy z wadami wzroku. Jedną z najciekawszych atrakcji będzie automatyczne robienie screenów w trakcie zdobywania osiągnięć.

Na ten moment nie znamy dokładnej daty premiery aktualizacji 2,50 ”Yukimura” dla systemu PlayStation 4. Więcej informacji już wkrótce.

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/03/12/ps4-update-2-50-yukimura-release-date-coming-soon-sony-gives-more-details-and-comments-on-dlna/]

Aktualizacja systemu - znak czasów!
Aktualizacja systemu – znak czasów!
Written By
More from Patryk

Twórca marki Gran Turismo chciałby zrobić inną grę?

Kazunori Yamauchi to legendarny producent marki Gran Turismo. Wypowiedział się on ostatnio na...
Read More