Szczegóły aktualizacji 1.09 do World of Tanks Blitz

Najnowsza aktualizacja o numerze 1.9 dla World of Tanks: Blitz jest już dostępna dla urządzeń opartych na systemach Android i Apple. Według najnowszych statystyk w ten wyjątkowy tytuł zagrało już ponad 25 000 000 graczy na całym świecie.

world of tanks banner2

W aktualizacji 1.9 prym wiodą niemieckie czołgi średnie, na czele ze zwinnym i celnym Leopardem I, który czeka na szczycie drzewa technologicznego. Warty wyróżnienia jest również szybki Pz.Kpfw. III (poziom 4) – idealny do tropienia i niszczenia zwiadowców przeciwnika.

Na poziomach 5-7 dostępne są Pz.Kpfw. III/IV, VK 30.01 (D) i VK 30.02 (D). Każdy z nich charakteryzuje się doskonałym zasięgiem widzenia oraz wysokimi prędkościami maksymalnymi. Te jednostki sprawdzają się idealnie w oflankowaniu przeciwników.

Na poziomie 8 mamy Indien-Panzer, który jest w stanie atakować przeciwników z każdej pozycji. Celne działo, ponadprzeciętna manewrowość i dobra częstotliwość ognia czyni z niego bardzo dobrego snajpera.

Leopard PT A z poziomu 9 to bardzo mobilny czołg z rewelacyjną charakterystyką kamuflażu. Zwinna natura i duże działo o wysokiej penetracji sprawia, że zadaje bardzo dużo uszkodzeń. Nie obawiajcie się wyjechać nim na bezpośrednią konfrontację – ta maszyna jest do tego stworzona.


[interaction id=”555351b6e091946473ad7f29″]
Written By
More from Patryk

Fallout 4 – pies i jego słodki cosplay od fana gry

Cosplay to ambitne przebieranki fanów gier wideo, ale nie zawsze musi dotyczyć...
Read More