System powtórek w Driveclub na materiałach wideo

W sieci udostępniono gameplay przedstawiający powtórki w grze Driveclub, które zostaną dodane wraz z nadchodzącą aktualizacją gry.

DriveClub jest bardzo udaną grą wyścigową, która stawia na rozgrywki wieloosobowe w sieci.
DriveClub jest bardzo udaną grą wyścigową, która stawia na rozgrywki wieloosobowe w sieci.

Evolution Studios rosną na wzorowego producenta pod względem wsparcia technicznego oraz dodatkami DLC swoich gier. Driveclub otrzyma w marcu kolejną, niezwykle interesującą aktualizację, która to między innymi wprowadzi do rozgrywki możliwość oglądania powtórek.

Aktualizacja wprowadzająca powtórki jest już dostępna na serwerach gry. Evolution Studios podeszli do sprawy kompleksowo – powtórki dają mnóstwo możliwości technicznych, dzięki czemu można nakręcić efektowne filmiki. Producent gry umożliwił dowolną zabawę kamerą, a więc to gracz decyduje, jak kamera będzie ustawiona na konkretnym zakręcie. Oczywiście w każdym momencie zapis można będzie zatrzymać i wejść do trybu Photo Mode, aby wykonać niemniej efektowne zdjęcia.

Patch zajmuje około 600 MB, a więc stosunkowo nie wiele, jak na tak rozbudowane i efektowne narzędzie. Evolution przyznają, że powtórki działają w trybie offline, ale już trwają prace nad tym, aby gracz mógł zapisywać również filmiki z wyścigów ze znajomymi.

Driveclub dostępne jest tylko i wyłącznie na PlayStation 4. Tytuł pojawił się na rynku w październiku zeszłego roku i uzyskał średnią ocen 71 punktów.

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/03/16/ps4exclusive-driveclubs-1080p-screenshots-showcase-replay-mode-and-new-cars/]

Driveclub-21

Driveclub-41

 

Written By
More from Patryk

Uncharted 4: A Thief’s End i prezentacja modeli postaci z gry

W sieci udostępniono wideo z prezentacji Uncharted 4: A Thief’s End na...
Read More