Sword Art Online: Lost Song – wielka galeria na PlayStation 3 i PlayStation Vita

Sword Art Online: Lost Song otrzymało obszerną galerię z wersji na PlayStation 3 oraz PlayStation Vita.

Namco kojarzymy głównie z takich gier jak legendarny Pac Man, jak również klasycznego Tekkena.
Namco kojarzymy głównie z takich gier jak legendarny Pac Man, jak również klasycznego Tekkena.

 

Na PlayStation 3, oraz PlayStation Vita, nie brakuje klasycznych gier z gatunku jRPG, które dostarcza nam zasłużone w tym gatunku studio Bandai Namco. Sword Art Online: Lost Song jest właśnie tego typu projektem, który otrzymał właśnie konkretną galerię zamieszczoną na serwisie Flickr.

Rzeczony tytuł to kontynuacja gry Sword Art Online: Hollow Fragment, która bazowała na znanej licencji mangi Sword Art Online. Za grę odpowiada firma Bandai Namco, która nie rezygnuje ze wspierania platform PlayStation Vita oraz PlayStation 3.

Tytuł wygląda cechuje podobna charakterystyka, co wiele innych gier tego typu (MMORPG). Gracze jednakowoż przechodzą tryb fabularny w pojedynkę, a na ich drodze stanie wielu przeciwników. System walki jest bardzo dynamiczny, ale złożony, bowiem do wyboru mamy sporo umiejętności.

Oczywiście najciekawiej prezentuje się sama oprawa artystyczna, czyli klasyczny styl mangi, który powinien przypaść do gustu wszystkim sympatykom tego typu produkcji. Na PlayStation Vita zwłaszcza.

Written By
More from Patryk

Premiera Endless Legend na komputerach osobistych

Dziś na polskim rynku ma miejsce premiera niezależnej strategi Endless Legend, którą...
Read More