Świeży zwiastun Project Cars z okazji halloween

Project Car jest innowacyjną grą wyścigową, za którą odpowiedzialne jest Slighlty Mad Studios. Twórcy na Golden Joystick Awards zaprezentowali nowy zwiastun gry.

Czy Project Cars podbije serca fanów gier wyścigowych?

Na odbywającej się wczoraj gali Golden Joystick Awards nie rozdawano jedynie nagród, ale prezentowano również zbliżające się produkcję. Na scenie nie zabrakło ekipy Slighty Mad Studios z Project Cars w roli głównej. Twórcy gry zaprezentowali nowy zwiastun z okazji zbliżającego się halloween. Rzućcie okiem, ponieważ poniższy materiał pokazuje, że fani gier wyścigowych mają na co czekać.

Warto wspomnieć, że kilka dni temu informowaliśmy o zmianie daty premierry gry. Początkowo najnowsza produkcja Slighty Mad Studios miała zadebiutować w przyszłym miesiącu, jednakże twórcy zdecydowali, że potrzebują więcej czasu, aby gra w pełnie spełniła oczekiwania graczy oraz samych producentów. Nowa data premiery Project Cars to marzec 2015 roku.

Project Cars zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz na Xboksa One. Za wydanie gry w naszym kraju odpowiedzialna jest firma Cenega.

More from Mikołaj Ciesielski

Dying Light zaooferuje graczom kooperacje dla 4 osób

Dying Light to coś na co czekają wszyscy fani klimatów postapokaliptycznych gdzie...
Read More