Świeży gameplay z gry Sunset Overdrive

Sunset Overdirve to szalona i widowiskowa gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Insomniac Games. Produkcja ta ma być tytułem ekskluzywnym dla Xboksa One. Do sieci trafił 12 minutowy gameply, który idealnie oddaje klimat gry.

Xbox One zadebiutował w Polsce 5 września.

Sunset Overdrive to jedna z tych gier, na którą posiadacze najnowszej konsoli Microsoftu czekają najbardziej. Twórcy oraz Gigant z Redmond pokładają w tej produkcji duże nadzieję, ponieważ ma ona przyciągnąć spore grono nowych kupców, którzy właśnie ze względu na Sunset Overdrive zdecydują się na zakup Xboksa One. Poniższy materiał, choć nie zachwyca pod względem audiowizualnym, idealnie obrazuje to, że oczekiwania wobec tej produkcji nie są bezpodstawne, ponieważ rzeczywiście może to być jeden z lepszych tytułów ekskluzywnych najnowszej konsoli Microsoftu.

Najnowszy gameplay gry studia Insomniac Games przedstawia multiplayerowy tryb Chaos Squad, który ma przysparzać grającym wiele radości. Sunset Overdrive to zwariowana gra, w której naszym głównym celem jest przede wszystkim dobra zabawa i pozbawianie mutantów życia. Całość okraszona jest wspaniałą oprawą graficzną, która naprawdę cieszy oko, co można już było zauważyć na licznych materiałach wideo oraz obrazkach z gry.

Sunset Overdrive zmierza wyłącznie na najnowszą konsolę Microsoftu. Premiera gry zaplanowana jest na 28 października, a wraz z nią w sklepach pojawi się biała wersja konsoli Xbox One, która w zestawie zawierać będzie najnowszą produkcję Insomniac Games.

More from Mikołaj Ciesielski

Co zabiera Sony na Tokyo Game Show 2014?

Japońska firma pragnie, aby na tegorocznym Tokyo Games Show to właśnie o...
Read More