Świeży gameplay z gry Śródziemie: Cień Mordoru

Śródziemie: Cień Mordoru to gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Monolith Productions. Tytuł ten został oparty o twórczość J. R. R. Tolkiena, ale opowie całkiem nową historię. W sieci pojawił się nowy gameplay pochodzący z wersji na PlayStation 4 i Xboksa One.

Śródziemie: Cień Mordoru trafi na konsole starej oraz obecnej generacji, a także na komputery osobiste.

Premiera gry Śródziemie: Cień Mordoru nastąpi za niecałe trzy tygodnie na konsolach obecnej generacji i komputerach osobistych. Nie powinien więc dziwić nikogo fakt, że twórcy regularnie udostępniają nowe fragmenty rozgrywki pochodzące z ich najnowszej produkcji. Na najnowszym gameplay możemy zobaczyć między innymi Golluma. Resztę zobaczcie sami, bo naprawdę warto, tym bardziej, że poniższy fragment rozgrywki pochodzi z wersji na PlayStation 4 oraz Xboksa One.

Warto podkreślić, że poniższy materiał nie oddaje w pełni tego, jak wyglądać będzie gra, ponieważ jest to nagranie ze streamu, które dodatkowo, wrzucone na serwis YouTube, uległo kompresji. W skrócie mówiąc, jeśli martwi Was grafika gry na poniższym materiale, to odrzućcie swoje obawy na bok, ponieważ Śródziemie: Cień Mordoru w rzeczywistości na pewno wygląda dużo lepiej.

Premiera gry Śródziemie: Cień Mordoru na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz Xboksie One zaplanowana jest na 3 października tego roku, natomiast na PlayStation 3 i Xboksa 360 gra trafi 21 listopada.

More from Mikołaj Ciesielski

Sledgehammer Games pokaże na E3 coś wyjątkowego.

Sledgehammer Games, czyli ludzie odpowiedzialni za niedawno zapowiedzianą kolejną część Call of...
Read More