Świeży gameplay z gry Śródziemie: Cień Mordoru

Śródziemie: Cień Mordoru to gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Monolith Productions. Tytuł ten został oparty o twórczość J. R. R. Tolkiena, ale opowie całkiem nową historię. W sieci pojawił się nowy gameplay pochodzący z wersji na PlayStation 4 i Xboksa One.

Śródziemie: Cień Mordoru trafi na konsole starej oraz obecnej generacji, a także na komputery osobiste.

Premiera gry Śródziemie: Cień Mordoru nastąpi za niecałe trzy tygodnie na konsolach obecnej generacji i komputerach osobistych. Nie powinien więc dziwić nikogo fakt, że twórcy regularnie udostępniają nowe fragmenty rozgrywki pochodzące z ich najnowszej produkcji. Na najnowszym gameplay możemy zobaczyć między innymi Golluma. Resztę zobaczcie sami, bo naprawdę warto, tym bardziej, że poniższy fragment rozgrywki pochodzi z wersji na PlayStation 4 oraz Xboksa One.

Warto podkreślić, że poniższy materiał nie oddaje w pełni tego, jak wyglądać będzie gra, ponieważ jest to nagranie ze streamu, które dodatkowo, wrzucone na serwis YouTube, uległo kompresji. W skrócie mówiąc, jeśli martwi Was grafika gry na poniższym materiale, to odrzućcie swoje obawy na bok, ponieważ Śródziemie: Cień Mordoru w rzeczywistości na pewno wygląda dużo lepiej.

Premiera gry Śródziemie: Cień Mordoru na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz Xboksie One zaplanowana jest na 3 października tego roku, natomiast na PlayStation 3 i Xboksa 360 gra trafi 21 listopada.

More from Mikołaj Ciesielski

Far Cry 4- dodatek Escape from Durgesh Prison dostępny od dziś

Far Cry 4 to kolejna odsłona popularnej serii, za którą odpowiedzialna jest...
Read More