Świeżutki gameplay z gry Star Wars Battlefront

Na serwisie YouTube pojawiło się dziesięć minut rozgrywki z gry Star Wars Battlefront. Jest to nieoficjalny materiał, ale daje sporo radości fanom Gwiezdnych Wojen i gier DICE.

Poniższy materiał pochodzi najpewniej z zamkniętych testów alpha wersji na komputery PC. Warto się z nim zapoznać, bowiem nie wiadomo, jak długo filmik będzie dostępny w sieci. DICE z pewnością prędzej, czy później się o nim dowie, więc istnieje zagrożenie usunięcia go z YouTube.

Gameplay z gry przedstawia założenia głównego trybu rozgrywki Walker Assault, który reprezentuje starcia 20 na 20 na mroźnej planecie Hoth. Co ciekawe, możemy zobaczyć rozgrywkę z perspektywy TPP, jak również korzystanie z plecaków odrzutowych, walkę w zwarciu, eksplozje oraz ataki na potężne maszyny AT-AT.

Tryb zabawy Walker Assault był już wcześniej prezentowany na targach E3 2015 i będzie dostępny również w październikowej becie gry Star Wars Battlefront na PlayStation 4 oraz Xbox One. Tytuł zadebiutuje już 19 listopada i wzbudza ogromne emocje. Ostatnio kontrowersją okazało się brak wyszukiwarki serwerów, aczkolwiek otwarte testy pozwolą graczom osobiście sprawdzić, na ile gra zgadza się z ich oczekiwaniami.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=BGRuSVpdWo8″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/] [interaction id=”55f675959a7f97711da1cd9d”]
Written By
More from Patryk

Assassin’s Creed: Unity – nowy silnik graficzny jest znacznie wydajniejszy

Ubisoft pracuje nad tym, aby Assassin’s Creed: Unity było pierwszą, kompletną grą...
Read More