Świeże screeny prosto z The Last of Us Remastered

The Last of Us Remastered jest poprawioną wersją wydanego w zeszłym roku na PlayStation 3 The Last of Us. Nowe screeny nie pokazują co prawda tego tytułu w pełnej krasie, ale trzeba przyznać, że robią wrażenie. Od razu widać, że fachowcy ze studia Naughty Dog znają się na rzeczy.

Fani The Last of Us czekają na kontynuacje tego świetnego tytułu. Jednak na razie muszą zadowolić się poprawioną wersją.

The Last of Us: Remastered ma działać w rozdzielczości 1080p i 60 klatkach na sekundę. Co prawda najnowsze screeny nie są w stanie oddać tych parametrów, ale naprawdę robią wrażenie. Twórcy poprawili także jakość oświetlenia oraz cienie. Ponadto modele postaci są dokładnie dopracowane, dzięki czemu posiadacze PlayStation 4 będą w stanie zauważyć takie detale jak pojedyncze nici w koszuli Joela, czy też strużki krwi, które będą spływać po jego ramieniu.

Ponadto podczas rozgrywki będziemy mogli wyłączyć HUD, aby screenshoty z gry wyglądały najlepiej jak to tylko możliwe. Naughty Dog postanowiło także wykonać ukłon w stronę graczy, którzy są przyzwyczajeni do 30 klatek na sekundę, ponieważ w The Last of Us: Remastered będzie możliwość obniżenia fpsów. Wielu zastanawia się dlaczego zdecydowano się na przeniesienie tego znakomitego tytułu na najnowszą konsolę Sony, jeśli również jesteście ciekawi, to zapraszam Was tutaj.

The Last of Us: Remastered trafi na PlayStation 4 już 29 lipca. W skład poprawionej edycji wchodzi także dodatki Left Behind, Reclaimed Territories oraz Abandoned Territories.

More from Mikołaj Ciesielski

Poznaliśmy kolejne 15 samochodów z Forzy Horizon 2

Forza Horizon 2 tak jak poprzednia część ponownie zaoferuje graczom pełną swobodę...
Read More