Świeże projekty broni i lokacji z Bloodborne

Bloodborne to RPG akcji, za które odpowiedzialne jest japońskie studio From Software. Akcja gry rozgrywa się w mrocznym, gotyckim świecie fantasy. Ma to być następca innej produkcji studia From Software, a mianowicie serii Dark Souls.

Bloodborne ma być tytułem ekskluzywnym dla PlayStation 4. Czy serca posiadaczy nowej konsoli Sony zostaną podbite przez tę produkcję?

Niedawno zakończone targi Gamescom przyniosły sporo radości tym, którzy z niecierpliwością czekają na Bloodborne. From Software w Kolonii zaprezentowało m.in dość pokaźny kawałek gameplayu. Jednakże japońskie studio nie obchodzi to, że targi się skończyły i dalej rozpieszcza swoich fanów. Tym razem twórcy postanowili opublikować garść grafik koncepcyjnych, które przedstawiają jednego z przeciwników, dwie nowe lokacje oraz oręż, za którego pomocą będziemy zwalczać naszych oponentów. Rzućcie okiem.

Co ciekawe Bloodborne działać będzie na nowym silniku, który przystosowany jest do współpracy z PlayStation 4. Dzięki mocy najnowszej konsoli Sony, twórcy byli w stanie zaimplementować wysokiej jakości efekty graficzne. Ponadto silnik ten pozwolił na poprawienie symulacji obiektów, a także na zwiększenie rozmiarów świata. Bloodborne ma działać w rozdzielczości 1080p oraz przy stałych 30 klatkach na sekundę. Po udostępnionych niedawno materiałach można śmiało stwierdzić, że konsola PlayStation 4 już niedługo otrzyma bardzo mocny tytuł ekskluzywny. Posiadacze najnowszej konsoli Sony oraz fani From Software na pewno będą zadowoleni.

Bloodborne trafi wyłącznie na PlayStation 4. Premiera najnowszej gry From Software zaplanowana jest na początek 2015 roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Poznaliśmy datę premiery GTA V na komputery osobiste i konsole nowej generacji?

GTA V to kolejna odsłona niezwykle lubianej i popularnej serii na rynku...
Read More