Świeże informacje na temat świata w Dragon Age: Inkwizycja!

DRAGON AGE: INKWIZYCJA TO KOLEJNA CZĘŚĆ ZNANEJ SERII GIER RPG. PREMIERA ZAPLANOWANA JEST NA 9 PAŹDZIERNIKA TEGO ROKU NA KONSOLE STAREJ I NOWEJ GENERACJI ORAZ NA KOMPUTERY OSOBISTE. PO PRZESUNIĘCIU PREMIERY WIEDŹMINA 3 JEST TO NAJBARDZIEJ WYCZEKIWANY RPG TEGO ROKU.

Czy Dragon Age: Inkwizycja spełni oczekiwania fanów serii?

Cameron Lee uchylił rąbka tajemnicy na temat świata, po którym będziemy poruszać się podczas rozgrywki w nowej odsłonie Dragon Age. Okazuje się, że przed ukończeniem głównego wątku fabularnego nie zwiedzimy całego świata. Okazuje się, że pod koniec kampanii odwiedzimy górzyste tereny Dalii, Emprise Du Lion. Mają się tam skrywać niezwykłe skarby i tajemnice, lecz trzeba będzie za to zapłacić walką, która akurat na tym terenie ma być niebywale trudna. Podobno ma pojawić się tam również oponent w postaci smoka. Cameron Lee zdradził, że gracze nie będą w stanie zwiedzić całego świata gry, ponieważ jest on po prostu za duży. Miejmy nadzieję, że wszystkie te informacje okażą się prawdziwe, ponieważ świat dla graczy nigdy nie jest za duży.

Dragon Age: Inkwizycja działa na silniku Frostbite 3, który graczom znany jest przede wszystkim z najnowszej odsłony serii Battlefield. Dzięki niemu twórcy mogą wykreować duże otwarte przestrzenie. Podczas rozgrywki występuje cykl dnia i nocy oraz zmieniająca się pogoda. Liczymy na więcej informacji na temat tej gry podczas targów E3. Electronic Arts zdołało już zapowiedzieć, że przywiezie do Los Angeles grywalną wersję gry. Premiera Inkwizycji odbędzie się 10 października na terenie naszego kraju. Jesteście zainteresowani?

More from Mikołaj Ciesielski

Jesteście zainteresowani kalendarzem w formie tapety inspirowanym Yakuzą Zero?

Yakuza Zero to kolejna odsłona popularnej serii gier wideo przybliżających działanie japońskich...
Read More