Świeże informacje na temat gry Wiedźmin 3: Dziki Gon prosto od CD Projekt RED

Wiedźmin 3: Dziki Gon to, jak sam tytuł wskazuje, trzecia odsłona przygód Geralta z Rivii, za którą odpowiedzialne jest rodzime CD Projekt RED. Do premiery gry zostało jeszcze sporo czasu, lecz gracze cały czas zadają twórcom pytania. Pracownicy studia postanowili odpowiedzieć na niektóre z nich.

Wiedźmin 3: Dziki Gon trafi na PlayStation 4 oraz Xbox One. Będzie to również największa część serii.

Wiedźmin 3: Dziki Gon to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych gier. Problem w tym, że do premiery gry zostało jeszcze sporo czasu, a wiadomo, że ciekawość graczy, którzy wprost nie mogą doczekać się, aż ponownie wejdą w wiedźmińskie buty jest wielka. Właśnie dzięki dużej ilości pytań dotyczących trzeciej części Wiedźmina, twórcy stworzyli materiał, w którym odpowiadają na najczęściej zadawane pytania. Całość dostępna jest w języku angielskim z polskimi napisami. Jeśli chcecie dowiedzieć się, czy Geralt będzie mógł podnosić broń poległych oponentów, to musicie obejrzeć poniższy materiał.

Najnowszy materiał stworzony przez CD Projekt RED dostarcza sporo informacji na temat ich najnowszej produkcji. Dowiadujemy się z niego m.in tego, że żadne zadanie nie będzie posiadać ograniczeń czasów, dzięki czemu na każdego questa każdy gracz przeznaczy tyle czasu ile będzie chciał. Ponadto twórcy ujawniają także, że poziom trudności nie będzie skalowany do poziomu umiejętności, na jakim aktualnie będziemy się znajdować. Oznacza to, że jeśli zapuścimy się w świat za daleko, to będą mogły nas czekać bardzo trudne pojedynki, ale oznacza to również, że każdy zakątek świata dostępnego w Wiedźminie 3 będzie dostępny do eksploracji od samego początku gry, co jest na pewno świetną informacją dla graczy, którzy uwielbiają gry z otwartym światem.

Wiedźmin 3: Dziki Gon trafi na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz na Xboksa One. Premiera gry zaplanowana jest na 24 lutego 2015 roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Neverwinter trafi na Xboksa One

Neverwinter to sieciowe RPG, które bazuje na czwartej edycji Dungeons & Dragons....
Read More