Świeże grafiki z Destiny na PlayStation 4

Twórcy legendarnego Halo pracują teraz nad nowym, wysokobudżetowym projektem pod skrzydłami Sony. Na oficjalnej stronie japońskiego giganta opublikowano nowe grafiki z sieciowego shootera Destiny.

Playstation-Banner

Destiny to wyprodukowana przez zespół Bungie strzelanka science-fiction kładąca nacisk na eksplorowanie dużego wirtualnego świata w trybie wieloosobowym. Co ciekawe, jest to również debiut tego developera na maszynach ze stajni Sony. Fabuła opowiada o walce ludzi z obcymi, których do nowego świata przywiodła planeta Traveller, od lat wpływająca na gospodarkę świata ludzi. Tak zwany Złoty Wiek jest zagrożony przez najeźdźców, a więc ostatni ocalali postanawiają rozpocząć walkę o wolność. W grze wcielimy się w kilka klas bohaterów. Sami twórcy nazywają Destiny FPSem, w którym kluczową rolę odgrywa świat dookoła nas. Na funkcjonowanie składają się oczywiście sami gracze, którzy mogą dowolnie rozwijać swoje umiejętności. Co ciekawe, każda broń, pancerz oraz umiejętność będą rozwijanie niezależnie, a więc im więcej z nich korzystasz, tym wyższy ma poziom. Autorzy odcinają się również od mechaniki rozgraniczania trybów PvE i PvP.

W sieci, na oficjalnej stroni PlayStation, pojawiły się nowe grafiki rozgrywki w Destiny. Galeria zdjęć jest ostra niczym brzytwa, Bungie wypracowali naprawdę wysokiej jakości grafikę, która cechuje się mnogością detali, głębią kolorów i fantastyczną grą świateł. Świat wykreowany na potrzeby starć w Destiny robi wrażenie nawet na statycznych obrazkach, jak wspaniale musi więc wyglądać w ruchu? Na kolejne informacje czekamy z niecierpliwością.

destiny  (1)

destiny  (2)

destiny  (4)

destiny  (5)

destiny  (6)

destiny  (7)

destiny  (8)

destiny  (9)

destiny  (10)

Tags from the story
, , , ,
Written By
More from konadmin

NGP w 2011 tylko w Japonii?

NGP - nowa konsola przenośna Sony (następca PSP) może nie wystartowaćw tym roku...
Read More