Świętujmy dziesiąte urodziny Singstar oczekując na nową odsłonę serii

Singstar to gra przeznaczona na konsole PlayStation, w której wcielamy się w wokalistę, lub wokalistkę. Tytuł jest programem typu karaoke, który pozwala wcielić się w rolę gwiazdy.

Singstar odniósł ogromny sukces na konsolach PlayStation, pozwalając rozkręcić niejedną imprezkę.
Singstar odniósł ogromny sukces na konsolach PlayStation, pozwalając rozkręcić niejedną imprezkę.

Sony Computer Entertainment Europe świętuje 10 rocznicę premiery jednej z najlepiej sprzedających się marek muzycznych wszech czasów – SingStar – ujawniając jednocześnie innowacyjne zmiany, w skład których wchodzi między innymi aplikacja pomocnicza dla następnej generacji wokalistów społecznościowych, jak również nowa płyta z kompilacją piosenek na PlayStation 3 oraz PlayStation 4. Stworzona specjalnie z myślą o imprezach, nowa wersja, która pojawi się jeszcze w tym roku, zawiera bezpłatną aplikację pomocniczą do gry, która zmieni twój telefon z systemem iOS/Android w mikrofon, co oznacza, że ilość znajomych mogących dołączyć do zabawy będzie praktycznie nieograniczona. Ekscytująca kompilacja 30 utworów na dysku wydana zostanie pod nazwą SingStar: Mistrzowska Impreza i pojawi się w sprzedaży jeszcze w tym roku, po raz pierwszy w historii na PlayStation4. W polskiej wersji gry znajdą się także utwory rodzimych wykonawców.

“To nie do wiary, że już 10 lat minęło od premiery pierwszego SingStara. To wspaniałe, że popularność marki wciąż rośnie i dziś na koncie mamy 26 milionów sprzedanych na całym świecie płyt oraz 25 milionów pobranych utworów. W roku 2004 przeprowadziliśmy prawdziwą rewolucję – w końcu nie było wtedy żadnych gier imprezowych ani społecznościowych, a pomysł śpiewania do konsoli był niezwykle świeży! Ale zawsze powtarzaliśmy – ludzie uwielbiają śpiewać razem, a SingStar™ zawsze dostarczał i wciąż dostarcza niesamowitych przeżyć w dziedzinie wspólnego śpiewania. Dziś jesteśmy niezmiernie podekscytowani, gdyż ujawniamy odświeżonego SingStara, tym razem przeznaczonego dla pokolenia cyfrowego!” – Dave Ranyard, dyrektor studia SCEE WWS

Funkcje społecznościowe PS4 są fundamentem nowego SingStara™. Gracze mogą dzielić się ulubionymi momentami z rozgrywki ze społecznością SingStar™, Twitterem i Facebookiem bezpośrednio z gry. Wyzwania punktowe pozwalają graczom łączyć się przez sieć ze znajomymi ze społeczności PSN.

Wiemy, że fani SingStar uwielbiają się przebierać i dzielić niezapomnianymi chwilami, a kamera PS4 umożliwia teraz zastosowanie funkcji rzeczywistości rozszerzonej. Gracze mogą zmienić swoje salony w sceny muzyczne i wcielić się w ulubionych wykonawców za pomocą masek rzeczywistości rozszerzonej.

Gracze mogą teraz zdobyć punkty doświadczenia i nagrody za aktywności w grze, a ulepszony system punktacji wnosi wiele świeżości do klasycznej rozgrywki.

Written By
More from Patryk

Jak sprzedało się Star Wars: Battlefront?

Star Wars Battlefront było jedną z najbardziej wyczekiwanych gier ostatnich lat. Electronic...
Read More