Wiedźmin 3: Dziki Gon – nowy trailer oraz obszerna galeria screenów z gry

Wiedźmin 3: Dziki Gon to gra z gatunku cRPG, za którą odpowiedzialne jest nasze rodzime studio CD Projekt RED. Ma ona być zwieńczeniem trylogii. Platformy docelowe to komputery osobiste, PlayStation 4 oraz Xbox One. Data premiery zaplanowana jest na 24 lutego 2015 roku. 

Nowy logotyp firmy CD Projekt RED jest całkiem przemyślany i stylistycznie przyjemny.
Nowy logotyp firmy CD Projekt RED jest całkiem przemyślany i stylistycznie przyjemny.

Nikt nie ma wątpliwości, że nasi rodacy tworzą właśnie gę, która ma wielkie szanse odnieść niebywały sukces. Wiedźmin 3: Dziki Gon na pewno będzie stawiany w roli faworyta do gry roku. Niebywałą furorę CD Projekt RED robili na targach E3, gdzie byli niezwykle rozchwytywani i pytanie właśnie o trzecią część przygód Geralta z Rivii. Pojawił się też pierwszy gameplay i to na konferencji Microsoftu, możecie go oczywiście zobaczyć tutaj. Tym razem twórcy po raz kolejny potwierdzają, że Wiedźmin 3: Dziki Gon to pozycja obowiązkowa w przyszłym roku. Wystarczy spojrzeć na screeny pochodzące z gry, które prezentują się po prostu fenomenalnie.

Wiedźmin 3: Dziki Gon po raz pierwszy w historii serii zaoferuje graczom otwarty świat. Po gameplaych widać, że będzie on niezwykle żywy i autentyczny, co oczywiście działa na korzyść popularnego “Wieśk. Ponadto starszy projektant poziomów studia CD Projekt RED, Peter Gelencser twierdzi, że przejście gry w 100 godzin(twórcy mówili wcześniej, że tyle ma zająć ukończenie gry) to istny speedrun, o czym pisaliśmy tutaj. Nie pozostaje nic innego jak czekać. Osobiście chciałbym już mieć Wiedźmina na swojej półce, a Wy?

More from Mikołaj Ciesielski

Najnowszy Battlefront nie będzie powiązany z nową filmową odsłoną “Gwiezdnych Wojen”

Star Wars: Battlefront jest trzecią odsłoną cyklu taktycznych strzelanin osadzonych w popularnym...
Read More