Świetna reklama telewizyjna FIFA 15

FIFA 15 to kolejna odsłona wirtualnej piłki nożnej, za którą odpowiedzialne jest EA Sports. Najnowsza część serii ma dać graczom prawdziwie next- genowe odczucia. Z racji zbliżającej się premiery twórcy stworzyli reklamę telewizyjną promującą ich najnowsze dzieło.

FIFA to jedna z najbardziej popularnych serii gier ze stajni Electronic Arts.

Premiera FIFA 15 zbliża się wielkimi krokami. Podobnie jak rok temu, tak i w tym twórcy gry, czyli ekipa EA Sports postanowiła stworzyć reklamę telewizyjną najnowszej odsłony najpopularniejszego symulatora piłki nożnej. Trzeba przyznać, że fachowcy z EA Sports znają się na rzeczy, ponieważ owa reklama prezentuje się naprawdę wybornie. Sprawdźcie sami.

Najnowszy materiał promujący FIFa 15 idealnie pokazuję, jak łatwo podczas grania w tę serię emocje przenoszą się z ekranu na kanapę. Ponadto warto pamiętać, że najnowsza odsłona gry ma pokazać pazur ósmej generacji konsol, a i również posiadacze komputerów osobistych nie powinni narzekać, ponieważ wersja na „blaszaki” będzie tą, którą zobaczymy na PlayStation 4 oraz Xboksie One. To jak? Poczujecie tej jesieni magię futbolu?

Premiera FIFA 15 zaplanowana jest na 25 września. Tytuł ten trafi na komutery osobiste, PlayStation 4, Xboksa One, PlayStation 3, Xboksa 360, PlayStation Vite, WiiU oraz na Nintendo 3DS.

Tags from the story
, , ,
More from Mikołaj Ciesielski

Złote Evolve. Lutowa premiera niezagrożona

Evolve to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku. Za tytuł ten odpowiedzialne...
Read More