Świat w Metal Gear Solid V: The Phantom Pain 200 razy większy od tego w Ground Zeroes!

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain to kolejna odsłona znanej serii skradankowych gier akcji, za którą odpowiada Konami. Tytuł ten trafi na komputery osobsite, konsole starej generacji oraz na PlayStation 4 i Xboksa One.

Metal Gear Solid zostało poprzedzone prologiem o podtytule Ground Zeroes.

Od samego początku twórcy gry podkreślali, że nowa odsłona serii ma charakteryzować się otwartą strukturą świta. Zalążek tego fani dostali już w prologu zatytułowanym Ground Zeroes. Według zapewnień Hideo Kojimy świat w Metal Gear Solid V: The Phantom Pain będzie aż 200 razy większy niż ten, który mogliśmy podziwiać w prologu. Dla niedowiarków pan Kojima przygotował specjalną mapkę.

Kolorowe elementy widoczne na mapie obrazują jak duże były obszary w poprzednich częściach serii. Hideo Kojima wziął pod uwagę każdą odsłonę cyklu. Zaczynając wydanym w 1987 Metal Gearze, a na Ground Zeroes skończywszy. Jeśli chcecie dowiedzieć się nieco więcej o grze, to zapraszam Was tutaj, możecie obejrzeć tam krótki gameplay. Więcej informacji na temat nowej odsłony serii na pewno możemy spodziewać  się na zbliżających się targach E3.

More from Mikołaj Ciesielski

Mortal Kombat X- data premiery oraz Goro!

Mortal Kombat X to kolejna odsłona znanej i lubianej serii bijatyk. Za...
Read More