Świat przez pryzmat Google Glass!

Nadchodzi ten moment, w branży elektronicznej rozrywki, kiedy jesteśmy o krok od sprzętowej rewolucji. Uprzedzam, nie chodzi tutaj o konsole nowej generacji, a okulary ze stajni Google.

Glass

W sieci pojawia się coraz więcej informacji na temat Google Glass, okularów rozszerzających rzeczywistość wokół nas. W kwietniu 2012 Google ujawnił pierwsze szczegóły dotyczące Google Glass. Początkowo premiera zaplanowała była jeszcze na koniec roku 2012, finalnie premierę sprzętu przełożono na końcówkę tego roku i początek 2014. Również firma Samsung opatentowała własny rodzaj okularów. Gigant z Mountain View celuje jednak w odbiorcę globalnego, na chwilę obecną wciąż trwają testy sprzętu. Korporacja również udostępniła aplikację, dzięki której każdy właściciel stylowych okularów będzie mógł słuchać muzyki, komponować własne listy odtwarzania, jak również dzielić się muzyką z innymi.

Cena wyjściowa sprzętu to 1 500 dolarów, co może wdawać się wysoką ceną jak za okulary. W sieci jednak prowadzona jest interesująca kampania promocyjna, a samo Google co jakiś czas udostępnia nowe filmy z okularami w rolach głównych. Na poniższym materiale możecie sprawdzić gdzie, jak, w jakich okolicznościach i w jakim celu korzystać z Google Glass. Warto też odwiedzić stronę producenta, gdzie pokrótce przedstawione są interesujące zastosowania dla okularów. Pytanie tylko, kto z Was się na nie skusi?

Written By
More from konadmin

NFS: Hot Pursuit nowy zwiastun

Zobaczcie czy drogi Seacrest County są przyjazne wyścigom.
Read More