Świat Mass Effect odtworzony w grze Minecraft

W świecie Minecrafta odtworzono już bardzo dużo elementów i gier wideo. Przyszedł czas na markę Mass Effect.

Minecraft to fenomen na skalę światową. Tytuł ten rozchodzi się w bardzo szybkim tempie, a jego sprzedaż można liczyć w milionach egzemplarzy.
Minecraft to fenomen na skalę światową. Tytuł ten rozchodzi się w bardzo szybkim tempie, a jego sprzedaż można liczyć w milionach egzemplarzy.

Minecraft udostępni pakiet skórek z kolejnej gry wideo na konsolach PlayStation 4, PlayStation 3 oraz PlayStation Vita. Tym razem mowa o Mass Effect, które trafiło do edycji na platformach Sony.

Minecraft to branżowy fenomen, w którym można odtworzyć niemalże wszystko znane w tej branży i nie tylko.

Dodatek DLC nosi nazwę Minecraft Mass Effect Edition. Rzeczone rozszerzenie wprowadza aż 36 nowych skórek z postaciami z gry Mass Effect, jak również dodatkowe 22 utwory. Właściciele konsol PlayStation 4, PlayStation 3 i PlayStation Vita mogą wykupić dodatek w cenie około 4 dolarów.

Minecraft zatem przyjmie wszystko, co twórcy i gracze będą chcieli wprowadzić do tego świata. Gra odniosła spektakularny sukces, jest dostępna na konsolach stacjonarnych, PlayStation Vita, komputerach osobistych, ale również urządzeniach mobilnych. Tytuł zebrał średnią ocen na poziomie 89 punktów na serwisie Metacritic.

[dzięki – http://www.egmnow.com/articles/news/mass-effect-finally-comes-to-minecraft-on-playstation/

Minecraft_Mass_Effect_pk

Written By
More from Patryk

Zwiastun premierowy gry Project CARS

W sieci udostępniono zwiastun promocyjny gry Project CARS, która już w najbliższy...
Read More