Super Mario na silniku Unreal Engine 4?

Mario Bros to jedna z najważniejszych marek w historii gier wideo. Teraz ambitny twórca postanowił odtworzyć grę Ninendo na silniku Unreal Engine 4.

Demo technologiczne Super Mario w otoczeniu Unreal Engine 4 robi bardzo dobre wrażenie. Potwierdza się pewna teza, że nie oprawa graficzna jest najważniejsza, a klimat i oprawa artystyczna.

Twórcą dema Super Mario na silniku Unreal Engine 4 jest niejaki Aryok Pinera, który zdecydował się wprowadzić popularną markę Nintendo do silnika graficznego firmy Epic Games.

Poniższy gameplay z gry możecie zobaczyć w najwyższej jakości, czyli 1080p/60fps, jeżeli tylko korzystacie z przeglądarki internetowej Chrome. Filmik został przygotowany w oparciu o tła, obiekty i przedmioty dostępne w sieci. Twórca musiał tylko sam zaprojektować postać Mario i charakterystyczne gwiazdki.

Trzeba przyznać, że całkiem fajnie grałoby się w taką wersję Super Mario, szczególnie z uwagi na mnogość poziomów i lokacji. Popularny hydraulik trafia do mrocznych miejscówek, ale również otwartych, kolorowych lokacji. Generalnie zwiedzi wiele zakątków świata Unral Engine 4, pytanie tylko, czy Wam taki styl odpowiada?

[dzięki – http://www.videogamer.com/news/unreal_engine_4_mario_demo_proves_art_design_is_more_important_than_tech.html]

Mario2

Written By
More from Patryk

Poznajcie Steve’a, konsultanta od spraw zombies w Dying Light

Firma Techland przygotowała nietypowy zwiastun gry Dying Light. Ekipa studia przedstawia postać...
Read More