Super Mario 3D World nie jest wstanie uratować Wii U

Kenny Linder, twórca świetnie przyjętej gry Little Deviants na PlayStation Vita twierdzi, że Wii U jest aktualnie na straconej pozycji i wiele wskazuje na to, iż nie dotrwa do kolejnych świat Bożego Narodzenia.

Mario 3d

 

Argumentuje tę tezę nieprzemyślaną polityką promocyjną urządzenia. Rozchodzi się o ofertę Nintendo, z którą włodarze korporacji wychodzą naprzeciw PlayStation 4 i Xboksa One. Gdy na półkach sklepowych widnieją mocarne konsole i gry w wysokiej rozdzielczości, pełne detali i prezentujące rozwój technologiczny, Ninny oferuje Super Mario 3D World, a więc kolejną, kolorową grę o hydraulikach.

„Rynek zbytu opierać się będzie na czterech głównych odłamach, czyli PlayStation 4, Xboksie One, jak również dwóch starszych konsolach Sony i Microsoftu. Na tym tle nie widzę miejsca dla biednego Super Mario 3D World. Jeżeli gry nie będą pożądane, to znikną z półek sklepowych, a to będzie rychły koniec Wii U. Jestem przekonany, iż mój szalony umysł ma rację i jeżeli Nintendo nie zmieni swojej polityki, to w przyszłe święta nikt o nich nawet nie pomyśli.”

Written By
More from konadmin

Dlaczego nie ma jeszcze filmu GTA?

Dlaczego nie ma jeszcze filmu GTA?
Read More