Sunset Overdrive – w sieci udostępniono intro z gry

W sieci opublikowano otwierającą animację z gry Sunset Overdrive. Gra dostępna będzie tylko na konsoli Xbox One, a reprezentuje gatunek zakręconych gier przygodowych.

Xbox One to konsola firmy Microsoft, która otrzyma sporo ekskluzywnych gier na przestrzeni miesięcy.
Xbox One to konsola firmy Microsoft, która otrzyma sporo ekskluzywnych gier na przestrzeni miesięcy.

Firma Insomniac Games opublikowała w sieci nowe materiały wideo z gry Sunset Overdrive. Tytuł ma trafić tylko i wyłącznie na Xbox One. Tym razem będziemy mili do czynienia z zakręconą, pełną humoru strzelaniną trzecioosobową, w której stoczymy bój z przerażającymi potworami. Trzeba przyznać, że po świetnych Ratchet & Clank, jak również Spyro the Dragon, jest to dość specyficzna próba podbicia serca właścicieli nowej konsoli.

Akcja gry rozgrywa się w fikcyjnym mieście Sunset, w którym będzie miało swoją premierę OverCharge Delirium XT, a więc pewien napój energetyczny, który jak się okazuje sprowadza na tę mieścinę typową apokalipsę. Wszyscy Ci, którzy skosztowali tego specyfiku zostali zainfekowani i zamienili się w krwiożercze bestie. Główny bohater jest zwykłym przechodniem, któremu udało się uniknąć zakażenia. Jego los od tej pory jest w naszych rękach.

Tytuł został umiejscowiony w otwartym świecie, a my będziemy mogli korzystać z jego dobrodziejstw do walki z mutantami. Deweloper oddał do naszej dyspozycji spory arsenał pukawek i broni, którymi możemy eksterminować nieszczęśników. Na ten moment tytuł zapowiada się jako festiwal arcade, ale nadal czekamy na kolejne materiały z rozgrywki. Więcej informacji już wkrótce.

Written By
More from Patryk

Dlaczego ludzie kupują PlayStation 4, a nie Xbox One?

Przeprowadzono kolejne badania mające na celu wykazanie przewagi PlayStation 4 nad konsolą...
Read More