Sunset Overdrive w rozdzielczości 900p i 30 klatkach na sekundę

Sunset Overdirve to szalona i widowiskowa gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Insomniac Games. Produkcja ta ma być tytułem ekskluzywnym dla Xboksa One. W sieci pojawiły się informacje na temat rozdzielczości oraz liczby klatek na sekundę.

Xbox One zadebiutował w Polsce 5 września.

Sunset Overdrive już niebawem trafi na sklepowe półki. Jak do tej pory w sieci nie pojawiały się informacje dotyczące rozdzielczości, ani tego ile klatek na sekundę będzie utrzymywać najnowsza produkcja studia Insomniac Games. Jednakże owe milczenie przerwał Ted Price, który w rozmowie z IGN wypowiedział się na ten temat.

„Postanowiliśmy, że Sunset Overdrive będzie działać w rozdzielczości 900p i w 30 klatkach na sekundę. Wszystko przez to, że podczas rozgrywki wiele się dzieje. Ponadto chcieliśmy zwiększyć ilość szczegółów, akcji oraz miasta, a także poprawić animację ruchu. W Sunset Overdrive świetne jest to, że gdy zobaczysz coś ciekawego, to bez problemu możesz się tam udać.”- powiedział Ted Price z studia Insomniac Games.

Sunset Overdrive okraszone jest wspaniałą oprawą graficzną o kreskówkowym charakterze, który twórcy uzyskali za pomocą technologii cell- shading. Trzeba przyznać, że od strony wizualnej nie można twórcom niczego zarzucić. Miejmy również nadzieję, że zmniejszenie rozdzielczości było dobrym posunięciem ze strony twórców, a gra odniesie sukces.

Sunset Overdrive zmierza wyłącznie na najnowszą konsolę Microsoftu. Premiera gry zaplanowana jest na 28 października, a wraz z nią w sklepach pojawi się biała wersja konsoli Xbox One, która w zestawie zawierać będzie najnowszą produkcję Insomniac Games.

[dzięki- http://www.gamespot.com/articles/xbox-ones-sunset-overdrive-runs-in-900p-at-30fps/1100-6422561/]

More from Mikołaj Ciesielski

DLC do Batman: Arkham Knight z czasową wyłącznością dla PlayStation 4

Batman: Arkham Knight to kolejna odsłona przygód Mrocznego Rycerze od studia Rocksteady....
Read More