Sunset Overdrive- pierwsze 30 minut gry

Sunset Overdirve to szalona i widowiskowa gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Insomniac Games. W sieci pojawiły się zapisy rozgrywki z pierwszych minut gry.

Czy Sunset Overdrive zachęci graczy do zakupu najnowszej konsoli Microsoftu?

Co prawda premiera gry Sunset Overdrive dopiero za kilka dni, ale niektórzy szczęśliwcy już cieszą się najnowszą produkcją studia Insomniac Games i dzielą się nią z innymi. Na serwisie YouTube można już znaleźć kilka filmików przedstawiających pierwsze minuty gry. Poniżej znajdziecie jeden z takich materiałów. Jeśli nie chcecie psuć sobie zabawy to radzę uważać na tego typu filmy, ponieważ jak już wspomniałem w sieci jest już ich całkiem sporo.

Warto podkreślić, że od strony wizualnej nie można twórcom niczego zarzucić. Najnowsza produkcja Insomniac Games okraszona jest przyjemną dla oka oprawą graficzną o kreskówkowym charakterze, który twórcy uzyskali za pomocą technologii cell- shading. Gra wygląda bardzo ładnie mimo tego, iż twórcy zdecydowali się na rozdzielczość 900p i stałe 30 klatek na sekundę. Miejmy nadzieję, że w dniu premiery wszyscy posiadacze najnowszej konsoli Microsoftu będą zadowoleni z zakupu Sunset Overdrive.

Sunset Overdrive zmierza wyłącznie na najnowszą konsolę Microsoftu. Premiera gry zaplanowana jest na 28 października, a wraz z nią w sklepach pojawi się biała wersja konsoli Xbox One, która w zestawie zawierać będzie najnowszą produkcję Insomniac Games.

More from Mikołaj Ciesielski

Ponad milion osób w tym samym czasie grało w Dota 2

Dota 2 to gra z gatunku MOBA. W miniony weekend, za sprawą...
Read More